: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
09-07-2010 | Mechanik - happy b-day Zabel !

W ostatnią Sobotę nie zabrakło nas także w gdańskim klubie Mechanik. Swoje urodziny obchodził wtedy kolega Artur (a.k.a. Zabel) i korzystając z okazji życzymy mu spełnienia marzeń - zarówno w wymiarze uczuciowym jak i finansowym :)

A co czeka nas w najbliższy Piatek w Mechaniku ? Kolejna odsłona imprezy w klimatach rock/metal, którą poprzedzi koncert Sincretic, Hateseed.

Sincretic */sin-kre-tik/* [ang.] synkretyczny; Etym. - gr. *synkrētismós* 'przymierze przeciw wspólnemu wrogowi; łączący różne, często rozbieżne i sprzeczne poglądy, style lub wierzenia.

Zespół eksperymentuje, starając się niczym szalony demiurg połączyć z natury sprzeczne elementy, by stworzyć nową jakość. Stojąc na ramionach olbrzymów próbuje wspiąć się jeszcze wyżej. Odważnie wkracza w muzyczne rejony nieskalane fermentem i zgnilizną pospolitości. Jednocześnie wie, że istotą muzyki, są dzikie i nieokiełznane emocje budzące się w człowieku pod ostrzałem dźwięków.

Pięć osób - pięć różnych muzycznych światów, spotykając się ze sobą tworzą przestrzeń, w której dzieją się rzeczy odmienne, niż w każdym z nich z osobna.

Moc, melodia i niecodzienny aranż wypełnione demonicznym, zróżnicowanym wokalem - tak rodzi się SINCRETIC ! Projekt tworzą:

Zgon (wokal)
Józef (gitara)
Pok (gitara)
Joker (bass)
Młody (perkusja)

HateSeed (na początku DeadHead) został założony przez Marka "Czachę" Żmudę w 2004 roku po rozpadnięciu się jego poprzedniej kapeli Stormwatch. W 2006 roku nagrał on swoje pierwsze demo
pt. "My Hate" które zawierało 4 utwory. Adaś, DJ Śmierć, Grucha, Kamila i Lorak zostali wciągnięciu w proces nagrywania jako gościnni muzycy.

W sierpniu 2006 roku Łukasz "DJ" Szostak dołączył do Czachy i razem rozpoczęli tworzenie nowego materiału dla HateSeed. Zainspirowały ich takie zespoły jak Death, Dissection, King Diamond/Mercyful Fate, Running Wild, Iron Maiden, Helloween, Megadeth, Turbo i wiele wiele więcej.

Jesienią 2007 roku HateSeed porwał do swojego składu jeszcze jednego muzyka, mianowicie Bartka "Barta" Kołodziejczyka (założyciel Neimes).

W rok później zespół został skompletowany po tym, jak dołączył do nich młody i utalentowany perkusista Jacek "Gofer" Serwatko. Latem 2009 roku, z powodów osobistych, odchodzi Marek "Czacha" Żmuda który zostaje zastąpiony przez Kamila Janulewicza (ex-Hurricane).

koncert start godz. 19:00 - wjazd 7 zł
impreza start godz. 22:00 - wjazd free/selekcja

-----------------------------------------------------------------------------------------
Mechanik
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Do Studzienki 61

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone