: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
30-06-2010 | Nowa Republika - Horny Night ze Skibą !

Kochani, oto gorąca fotorelacja (dosłownie i w przenośni!) z wczorajszej imprezy w klubie Nowa Republika. Jak co wtorek odbywa się tutaj impreza przepełniona erotyzmem i nagością - bez zahamowań ! Najlepsze erotyczne tancerki i tancerze w Polsce z grupy Niepokorni ! Tym razem w rolę konferansjera wcielił się SKIBA - lider zespołu Big Cyc oraz współprowadzący popularnego niegdyś programu telewizyjnego Lalamido.  

Podczas wtorkowej imprezy nie zabrakło też konkursów, w których do wygrania oprócz tradycyjnej Wódki były też m.in. karnety na Solarium. Zadanie polegało na jak najbardziej namiętnym pocałunku pomiędzy... paniami. Jedna z bohaterek wieczoru poszła krok dalej i została jedynie w stroju bikini, na co szybko zareagował Skiba mówiąc, iż dodatkową nagrodą jest to iż może w takim stroju bawić się do końca imprezy, a nawet jechać do domu :)

Zgodnie z zapowiedzią na scenie pojawiły się tancerki i tancerze. Oczywiście spotkało się to z komentarzem prowadzącego imprezę DJ Nomi oraz Skiby. Jeśli dobrze pamiętamy to podczas występu reprezentantki płci pięknej padł komentarz - Kasia jest nauczycielką i najbardziej lubi stawiać pały, natomiast podczas występu płci brzydkiej - Kazik jest z zalanego powodzią Sandomierza i przyjechał na suchą północ w nadziei, że jednak znajdzie coś mokrego bo już się przyzwyczaił.

I tak bez końca... :)

Przypominamy Wam iż obecnie Nowa Republika wpłynęła do strefy letniej, a w niej - nieco mniej, ale za to mocniej ! Nowa Republika będzie zamknięta w środy i czwartki - reszta bez zmian, ale z mocniejszym akcentem ! W każdy wtorek odbywać się będą kolejne edycje Horny Night, czyli najgorętszej imprezy w całym 3city ! W rolę konferansjerów wcielać się będą gwiazdy show businessu znane ze szklanych ekranów ! Po wizycie Skiby pojawią się:

13 Lipca - KONJO !
27 Lipca - JANISZEWSKI !

Jedno jest pewne - będzie wesoło ! :) Specyficzny humor w połączeniu z dużą dawką erotyzmu jest prawdziwą mieszanką wybuchową, którą nie każdy jest w stanie ogarnąć.

Nowa Republika zaprasza także w każdy piątek na kolejne edycje Muzycznego Mixera oraz w każdą sobotę na wakacyjną odpinkę z Hitomanią !

Do zobaczenia !
  
-----------------------------------------------------------------------------------------
Nowa Republika
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina 14

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone