: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
26-06-2010 | Antalya Kebap - prawdziwy smak Turcji !

Kochani Imprezowicze ! Po raz kolejny mamy przyjemność poinformować Was o otwarciu nowego obiektu gastro w naszym mieście - Antalya Kebap, który znajduje się obok popularnego Baru Turystycznego i ok. 150 m od klubu Parlament i Dobry Dźwięk. Jeśli wybieracie się wieczorem na imprezę - nie zapomnijcie o pysznej wrzutce żołądkowej po nocnych baletach !

To prawda że w centrum Gdańska jest wiele punktów z kebabem - ale tak jak w życiu, król jest tylko jeden ! Jeśli szukacie prawdziwego smaku Turcji - nie zapomnijcie o Antalya Kebap ! Koniec z imitacjami ! Mistrz kuchni tureckiej FEVZI przygotuje dla Was oryginalny turecki kebab - tylko świeże warzywa, żadnej kapusty którą serwuje konkurencja !!! Sała lodowa, oliwki, ser feta, pomidorki, papryczki, ogórki... do wyboru sosy - ładgodny, ostry i czosnkowy. Ponadto na blacie stoi dzbanek z sosem pomidorowym na ciepło (foto nr 20), którym sami możecie (wedle uznania) doprawić swojego kebaba. W lokalu dostępny jest także kupon, który warto zabrać i mieć zawsze przy sobie - po zakupie 9 kebabów w bułce lub naleśniku w dowolnym okresie, 10-ty otrzymujecie gratis ! Takiej promocji nie ma nikt z pobliskiej konkurencji !

Antalya Kebap - ukojenie na Twoje podniebienie !

Zawsze świeży, zawsze pachnący, zawsze mile witany przez Twój żołądek ! Nie zapomnijcie także o skosztowaniu niezwykle popularnego w Turcji kwaśnosłonego napóju jogurtowego o nazwie Ayran.

Antalya Kebap zaprasza codziennie od godz. 09:30 przez 7 w dni w tygodniu ! Dodatkowo lokal otwarty jest w weekend do białego rana, a zatem Antalya Kebap jest przyjazna wszystkim nam, imprezowiczom !

Ekipa Vortalu NOCNYGDANSK.PL życzy smacznego !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------
ANTALYA KEBAP
Gdańsk, ul Szeroka 8/10


od godz. 09:30 do ostatniego klienta
-----------------------------------------------------------------------------------------

Ekipa Nocnego Gdańska
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone