: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
24-06-2010 | Pub Doki - 3dniowy maraton koncertowy !

Pub Doki zaprasza na 3dniowy maraton koncertowy ! Już dzisiaj tj. 24-go Czerwca (Czwartek) Fighting Cocks zabiorą Was w świat muzyki króla popu :) Dzień później 25-go Czerwca (Piątek) coś dla fanów mocniejszych dźwięków - Śruba Festiwal. Tym razem na scenie Pubu Doki zobaczymy 5 (!!!) wyśmienitych młodych polskich zespołów: SINCRETIC, NAKED BROWN, REPULSOR, INNER REFLECTION, REPTILE.

SINCRETIC - Zespół eksperymentuje, starając się niczym szalony demiurg połączyć z natury sprzeczne elementy, by stworzyć nowa jakość. Stojąc na ramionach olbrzymów próbuje wspiąć się jeszcze wyżej. Odważnie wkracza w muzyczne rejony nieskalane fermentem i zgnilizna pospolitości. Jednocześnie wie, że istotą muzyki, są dzikie i nieokiełznane emocje budzące się w człowieku pod ostrzałem dźwięków. Pięć osób - pięć różnych muzycznych światów, spotykając się ze sobą tworzą przestrzeń, w której dzieją się rzeczy odmienne, niż w każdym z nich z osobna.
Moc, melodia i niecodzienny aranż wypełnione demonicznym, zróżnicowanym wokalem - tak rodzi się SINCRETIC! Projekt tworzą: Zgon (wokal), Józef (gitara), Pok (gitara), Joker (bass) i Młody (perkusja).

NAKED BROWN - zespół Naked Brown powstał w Gdańsku w styczniu 2007r. Efektem częstych prób w atmosferze wesołej, twórczej współpracy było sporo kompozycji w klimacie surowego hard rocka, nawiązującego głównie do lat 70' i brzmienia Black Sabbath. Po nagraniu pierwszego dema składającego się z 3 utworów i zagraniu kilkunastu koncertów z kapeli odszedł w przyjacielskich okolicznościach pierwszy wokalista - Moruś. Dotychczasowy basista Plastuch, nie wahał się zbyt długo by korzystając z możliwości spróbować swych sił przy mikrofonie. Okazało się to doskonałym pomysłem, wokal Plastucha nadał muzyce zespołu zdecydowany kierunek i dodatkowego kopa. Naked Brown odrodziło się więc pod koniec 2009 roku jako trio w składzie:

Plastuch - Wokal, bas
Repeć - gitara
Rumba - perkusja

REPULSOR - to młody zespół z Gdańska grający Thrash Metal. Założony w styczniu 2010 roku przez dwóch kolegów ze szkolnej ławki inspirujących się metalowymi zespołami z lat 80, takimi jak Slayer, Exodus, Megadeth, Sodom, Anthrax czy Metallica, którzy jako główny cel postawili sobie granie na przekór nowym trendom obecnym w muzyce.

Skład: Marcin Lewandowski - gitara prowadząca, Adam Burek - gitara rytmiczna, Filip Strzemieczny - gitara basowa, Michał Bławat - perkusja

INNER REFLECTION - trójmiejski zespół powstały na początku marca 2009, w skład którego wchodzi czterech muzyków - Kuba (wokal), Grzegorz (Metmass - gitara), Michał (bas) oraz Oskar (perkusja). Mówi się, że zespół gra muzykę metalową, alternatywną, a nawet metalcore, ale na dobrą sprawę ich styl jest dość trudny do zdefiniowania, gdyż każdy z członków zespołu czerpie

REPTILE - Wszystko zaczęło się od dwóch kumpli, zafascynowanych Thrash Metalem. Po kilku latach wspólnego gitarowania, stwierdzili, że zaczynają dojrzewać do rock&rolla, więc po paru mniej lub bardziej udanych próbach sformowania stałego, twórczego i zajebistego składu rozpoczęli powolny podbój świata jako Omertha Obecnie, po zmianie nazwy na Reptile, że niby tacy niebezpieczni, dopieszczają stworzony materiał, tworzą nowy i, 'inspired by pure urge to kick some ass' poszukują miejsc na koncerty.

Skład:

Bieniu - gitara prawa
Duduś - bas
Joker - gary
Jandzio - gitara środkowa, wokal

No i ostatni koncertowy akcent 26-go Czerwca (Sobota) - również "na ostro" :)

Wszystkie plakaty promoujące w/w imprezy znajdziecie w naszej galerii obok !

Niech moc będzie z Wami ! Do zobaczenia w DOKACH !

-----------------------------------------------------------------------------------------
Pub DOKI
Gdańsk-Centrum, ul.Doki 1

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone