: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
09-03-2006 | Zaczynamy wiosenne metamorfozy

W związku ze zbliżającą się wiosną rozpoczynamy całą serię  newsów o tym jak się  do niej  przygotować tak abyśmy wszystkie  były zadowolone ze swojego wyglądu i czuły się pięknie i kobieco. Istnieją  cztery  podstawowe typy kolorystyczne: wiosna, lato, jesień i zima.
Zaczynamy od tego jak należy określić swój własny typ kolorystyczny. Wszystkie dobrze wiemy, że aby zrobić odpowiedni makijaż powinniśymy wiedzieć coś nie coś o tym jakie kolory nam pasują a jakie nie.Może się zdarzyć, że nawet w świetnie i dokładnie wykonanym makijażu będziemy wyglądać szaro i smutnie. To dlatego, że użyjemy nieodpowiednich dla naszego typu kolorystycznego kolorów, np. Brunetka o ciemnych tęczówkach, która użyje czekoladowego cienia do oczu może sprawić, że będą się one wydawały zmęczone oraz nie podkreśli ich koloru,nie wydobędzie go. Kolor zleje się z kolorem cienia. Ciemno brązowe i czarne oczy oczy zazwyczaj najkorzystniej wyglądają w zimnych barwach,np fioletu, fuksji lub różu. Oko wydaje się wtedy promienne a dodatkowo wydobywamy piękno naszej tęczówki i zwracamy uwagę na jej barwę, podkreślamy ją.
Poniżej kilka podstawowych kroków jakie każda z nas powinna zrobić żeby zacząć określać swój typ kolorystyczny:

1.  Kolor oczu - ciemne, jasne. Czy tęczówki mają ciemniejszą  obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
2. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
3.  Cera - jaki  ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
4.  Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
5.  Piegi - jesli  występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
6. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

W kolejnym newsie opiszemy, jaki typ kolorystczny ma jakie cechy charakterystyczne i zaczniemy opisywać szczegółowo każdy z nich.

W razie pytań można pisać do nas na adres e-mail: bycpiekna@nocnyelblag.pl lub zapytać się w komentarzach poniżej.

Calela
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone