: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
19-04-2010 | Miasto Aniołów - pozytywna energia by Eve !

Niesamowity, pełen pozytywnej energii DJski set w wykonaniu pięknej, zgrabnej i powabnej Eve Voy już w najbliższy Piątek 24-go Kwietnia w klubie Miasto Aniołów !

Eve Voy - modelka / fotomodelka, tancerka fitness, a przede wszystkim utalentowana DJ-ka. Już w dzieciństwie przejawiała zamiłowanie do muzyki oraz wartości jaką ze sobą niesie. Od kilku lat z powodzeniem zajmuje się modelingiem. Ma na swoim koncie udział w wielu teledyskach i reklamach. Jej twarz pojawiła się na niezliczonej ilości okładek czasopism i gazet. Od dłuższego czasu w centrum jej zainteresowań znajduje się także DJing.

To właśnie podczas jednej z imprez, gdzie bawiła się wraz z przyjaciółmi, odważyła się podejść do DJ-a i namówić go, aby wpuścił ją za stery konsolety. Jako zapalona miłośniczka różnych odmian muzyki tanecznej, od zawsze pragnęła spróbować własnych sił za deckami. Tym samym spełniło się jej wielkie marzenie. Co więcej - okazało się, że od razu płynnie zmiksowała szereg nagrań, czym wprawiła w osłupienie, a zarazem zachwyt wszystkich uczestników imprezy.

Od tamtej pory doskonali swoje nieprzeciętne umiejętności, które w połączeniu z niesamowitą urodą i wdziękiem sprawiają, że imprezy z jej udziałem cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

W chwili obecnej wspólnie ze szwedzkimi producentami Eve przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego singla pod tytułem "Boy", do którego powstanie również teledysk. Premiera utworu przewidziana jest na drugą połowę kwietnia 2010.

Informacja o biletach:

Panie wstęp za FREE.
Panowie: 10 PLN.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Miasto Aniołów
Gdańsk-Centrum, ul. Chmielna 26

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone