: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
10-03-2010 | Kolejny TINATP wyjątkowo w czwartek !!!

Kolejna edycja imprezy This Is Not Another Typical Party w pubie DOKI odbędzie się wyjątkowo 11-go marca w czwartek ! Po raz kolejny nie zabraknie dobrej muzyki na żywo, podczas after party oraz nie zabraknie niespodzianek...

TINATParty na stałe wpisał się w imprezy rozkład jazdy w Trójmieście. Świadczą o tym liczne rzesze osób, które chcą się dobrze bawić na koncertach młodych trójmiejskich kapel oraz na indie party. Mamy nadzieję, że i tym razem równie licznie jak do tej pory stawicie się w Pubie Doki. Kto zagra ? Line-in 01 oraz The Gars. Nie zabraknie zatem dużej dawki potężnego brzmienia.

Line-in 01 to zespół z Gdańska, który w obecnym składzie działa od sierpnia 2007 roku. Muzykę formacji można określić mianem alternative/rock/crossover, ponieważ trudno jednoznacznie zaszufladkować ich twórczość. Każdy z członków, mając odmienne inspiracje muzyczne, wnosi coś innego do wspólnej twórczości. Kompozycje są wypadkową wkładu każdego z muzyków. Brzmienie zespołu oparte jest na potężnym brzmieniu legendarnych gitar i wzmacniaczy oraz charakterystycznej sekcji rytmicznej składającej się z energicznych, “bujających” beat’ów (Bart) oraz pulsującego basu (Maciek). W lutym ubiegłego roku do składu dołączył klawiszowiec (Karol), dzięki czemu jeszcze bardziej wzbogaciło się brzmienie i nadało mu bardziej progresywny charakter. Jednak najbardziej charakterystyczną cechą kapeli są ciekawe melodie oraz barwa głosu lidera zespołu, który jednocześnie jest autorem oprawy graficznej związanej z zespołem (okładki, plakaty, logo etc.) oraz zajmuje się samplami i loop’ami (Marcel). Całość emanuje potężną dawką energii, którą najlepiej odzwierciedlają koncerty.

The Gars powstali w Trójmieście na jesieni 2003 roku. Początkowo był to eksperymentalno-alternatywno-imprezowy skład, który grał koncerty razem ze Ścianką, Psychocukrem czy Ćmą, przekształcił się z czasem w konkretne, melodyjne hardcorowo-noisowe granie. W ich muzyce można usłyszeć dźwięki od hardcore-punku, przez francuskie screamo aż do ciezkiej metalowej młócki. Członkowie zespolu grali wczesniej w tak roznych kapelach jak Who Cares, Ćma, Succumb, Senex. Grali na jednej scenie razem z Escarres (FR), Blindead, Sista Sekunden (SWE), Kamikatze (SWE), Faust Again, Psychocukrem. A teraz wystąpią na scenie gdańskich Doków.

A co jest niespodzianką ? Nowy kolektyw, który od tej pory będzie prowadził imprezy, czyli Dockyard Surfers. Nie zabraknie szeroko pojętej alternatywy, electro, indie, new wave i wielu innych gatunków. Cóż można więcej dodać... To co zwykle: Do the Dance, People!

Startujemy o godz. 19:00

Wjazd 3 zł

Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Pub DOKI
Gdańsk-Centrum, ul.Doki 1

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone