: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
24-02-2010 | Pub Doki - inwazja rocka i metalu w Dokach !

19-go Lutego w Pubie DOKI odbyła się kolejna impreza z cyklu ROCKowa Sobota ! Tym razem na scenie pojawiły się dwie formacje - zespół Hateseed (muzyka heavy, trash i power metal) oraz Clockwise (muzyka inspirowana rockowymi kawałkami z lat 90-tych).

O randze imprezy w DOKACH niech świadczy fakt, że swoją obecnością zaszczyli członkowie zespołu LIPALI (foto nr 36 i 37 - gorąco pozdrawiamy!).

Ledwo opadł kurz po tej imprezie, a w najbliższy Piątek 26-go Lutego w Pubie DOKI odbędzie się kolejna edycja kultowej już imprezy This Is Not Another Typical Party podczas której wystąpią dwie młode formacje - The Dionysos oraz Scream City Scream.

Oto krótkie bio obu zespołów:

The Dionysos - zespół uznawany za jedną z najmilszych niespodzianek, jakie ostatnimi czasy wypłynęły na trójmiejskiej scenie muzyki alternatywnej. Inspiracje członków zespołu to przede wszystkim muzyka z kręgu zimnej i nowej fali z lat 80-tych, co oznacza ponure i mroczne brzmienie.

Scream City Scream - nastolatkowie, którzy szturmem wkroczyli kilka miesięcy temu na lokalną scenę i wszystko wskazuje na to, że szybko z niej nie zejdą. Przede wszystkim dlatego, że bardzo szybko się uczą, szlifują swoje umiejętności i tworzą muzykę, na którą jest dość spore zapotrzebowanie. Grają szeroko pojęta odmianę brytyjskiego brzmienia. Trzeba tu jednak zaznaczyć, że ich wiedza na temat tego co z Wysp jest dużo szersza niż przeciętnego słuchacza, dzięki czemu ich muzyka nie jest oparta jedynie na chwytach zaczęrpniętych od The Libertines czy Blur, ale także od Suede i Muse. A to, w taki młodym wieku, należy odbierać przede wszystkim jako dobry prognostyk na przyszłość.

Po koncertach oczywiście czeka wszystkich zabawa do białego rana. Tym razem tylko z połową CKOD, którą będzie stanowił PNL. Nie będzie to jednak miało żadnego wpływu na to, co poleci z głośników. Ba, może będzie jeszcze lepiej? To już ocenicie Wy – uczestnicy This Is Not Another Typical Party. Ponadto po raz kolejny obok PNL-a zagra Fake DJ oraz nowa postać w Pubie Doki, czyli Barney D.

Co tu więcej pisać: obecność obowiązkowa!

Oj będzie się działo :)

-----------------------------------------------------------------------------------------
Pub DOKI
Gdańsk-Centrum, ul.Doki 1

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone