: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
17-02-2010 | ROCKowa sobota w Dokach !

Już w najbliższą sobotę w Pubie DOKI, kolejna impreza z cyklu ROCKowa Sobota ! Tym razem na scenie spotkają się zepoły Hateseed i Clockwise !

HATESEED to zespół z Gdańska tworzący muzykę z pogranicza heavy, thrash i power metalu. Założony został przez gitarzystę Marka Żmudę w 2004 roku jako projekt solowy o nazwie Deadhead. W 2006 roku, przy udziale zaprzyjaźnionych muzyków, nagrał on swoje pierwsze demo pt. "My Hate", które zawierało 4 utwory.

W sierpniu 2006 roku gitarzysta i wokalista Łukasz Szostak dołączył do Marka Żmudy i razem, już jako Hateseed, rozpoczęli tworzenie nowego materiału. Zainspirowały ich takie zespoły jak King Diamond, Mercyful Fate, Running Wild, Iron Maiden, Helloween, Megadeth, Turbo, Blind Guardian, czy Iced Earth.

Jesienią 2007 roku Hateseed porwał do swojego składu basistę Bartka Kołodziejczyka (założyciel Neimes). Rok później zespół został skompletowany po tym, jak dołączył do niego młody perkusista Jacek Serwatko. Latem 2009 roku, z powodów osobistych, z Hateseed pożegnał się Marek Żmuda, którego miejsce zajął Kamil Janulewicz (ex-Hurricane).

Obecnie zespół jest w trakcie nagrywania EP. Pierwszego utworu pt. „the Souleater” można już posłuchać na ich stronie: www.myspace.com/hateseedband

CLOCKWISE powstał w 2000 r., z inicjatywy Darka i Maja. Tak jak każdy zespół miał swoje wzloty, upadki, okresy bezczynności i problemy między muzykami. W 2003 roku supportował Acid Drinkers oraz Milczenie Owiec w gdańskim klubie PARLAMENT, ale momentem przełomowym dla zespołu okazał się koncert w gdyńskim klubie UCHO z okazji WOŚP’u w 2007 roku. Wówczas Clockwise zaistniał na dobre na trójmiejskiej scenie rockowej. Support przed Makowskim (wokalistą PTAKY), koncerty na juwenaliach oraz mniejszych i większych imprezach muzycznych dostarczyły im wielu miłośników, jak i przeciwników. W styczniu 2010 ukazał się debiutancki krążek EP CLOCKWISE z wybranymi utworami nagranymi w SOUNDS GREAT PROMOTION, w których śmiało można się doszukać licznych wpływów kapel rock’owych z lat 90-tych.

Start od godz. 20:00

Wjazd: 5 ziko !

p.s. Plakat promujący w/w imprezę znajdziecie w naszej galerii obok.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Pub DOKI
Gdańsk-Centrum, ul.Doki 1

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone