: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
13-01-2010 | Mechanik - sobotnia alternatywa !

Będę biegł przed siebie
Będę pił i palił
Będę krzyczał, straciłem wszystko

Wszystko co mógłbym dziś mieć
Wszystko co mógłbym dziś stracić
Straciłem, stracę dzisiejszej nocy

Na prawdę nie mam już nic

Będę biegł przed siebie
Będę pił i palił
Będę krzyczał, straciłem wszystko


(c) "Discopunk" by Rotofobia

W minioną sobotę gościem specjalnym na muzycznej scenie klubu Mechanik była grupa Rotofobia, która idealnie wpisała się w rozwijającą w Polsce tzw. kulturę indie. Jako prekursor tego nurtu stała się rozpoznawanym zespołem, grającym na wielkich scenach festiwalowych, takich jak: Open’er Festival, Pepsi Vena Festival, Off Festival, czy Lille3000 we Francji.

Oryginalne brzmienie Rotofobii to połączenie popu, elektro i garage z muzyką gitarową. Zespół jest obecnie w trakcie intensywnych prac nad wydaniem swojej pierwszej płyty. Jego wizyta w klubie Mechanik była zatem wydarzeniem prestiżowym - a z dobrze poinformowanego źródła wiemy, że to nie pierwsza tego formatu gwiazda na Studzienki 61.

Zapraszamy do sobotniej fotogalerii !

-----------------------------------------------------------------------------------------

Już dzisiaj tj. w środę 13-go Grudnia odbędzie się wyjątkowy koncert w klubie Mechanik, który będzie świetnym rozpoczęciem rap'owego noworocznego sezonu !!! Specjalny koncert zagra gość za oceanu: Doujah Raze wraz z duetem producenckim The Returners.

Doujah Raze (New York, USA) - jeden z czołowych działaczy dzisiejszego podziemia światowej stolicy hip-hop'u. Ma na koncie współpracę m.in. z takimi graczami jak A.G, Heltah Skeltah czy O.C. Jest Laureat prestiżowego Rawkus 50. Polakom znany szerzej ze współpracy z duetem Returners oraz gościnnego występu na płycie El Da Sensei & The Returners pt. Global Takeover, w singlowym numerze "Got Fire". Czterokrotnie odwiedzał Europę, grając przy tym na głównych scenach festiwali takich jak Splash (2004) czy Hip Hop Kemp (2005). Jeździł również w trasy koncertowe z Heltah Skeltah i Camp Lo. Dzielił scenę z takimi artystami jak Busta Rhymes, Dilated Peoples, Brand Nubian, Black Moon czy Smif-N-Wessun. Występy Doujah Raze'a to wybuchowa mieszanka energii,
energii i jeszcze raz energii.

Zanim klub rozgrzeje Doujah Raze na scenie wesprze go grupa Progress. Jest to ekipa reprezentująca Gdańską dzielnicę Wrzeszcz. W skład grupy wchodzi czterech raperów: Spec, Yahu, Grucha, Dj Gradu. Chłopaki będąc w szeregach Gdańskiego podziemia nagrali kilka singli jak "Ludzie Mówią" z gościnnym udziałem Gedza, czy "Nie wiem co mam myśleć", które zostały ciepło przyjęte przez słuchaczy. Rozwijając horyzonty współpracują zarówno z ludźmi z Trójmiasta jak i całej Polski. Mają na koncie wiele zagranych koncertów oraz udzielają się sukcesywnie na lokalnej scenie freestyle` owej. Dokładne info dotyczące najbliższego projektu Progress`u pojawi się wkrótce. Póki co możemy wyjawić, że udzielili się tam czołowi raperzy i dj'e z Trójmiasta, i nie tylko :)

Start godz. 20:00

Wstep 10 zł

-----------------------------------------------------------------------------------------
Mechanik
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Do Studzienki 61

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone