: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
08-01-2010 | Pub DOKI - punkrockowa rewolucja (fotki) !

Oto czwartkowa, jeszcze gorąca fotorelacja z punkrockowej rewolucji w Pub DOKI ! Wczorajszy dzień był początkiem weekendowego szaleństwa w Dokach, podczas którego wystąpiły punk-rockowe formacje Afera, Chiragra & Wikas. Jak widać po załączonych fotkach Pub DOKI pękał w szwach ! Po mocnej dawce solidnego grania imprezę do białego rana poprowadził Cool Kids of Dance.

Pamiętajcie że był to dopiero... początek ! :) Dzisiaj tj. w Piątek 8-go Stycznia czeka Was kolejna odsłona weekendowego szaleństwa, tym razem coś dla sympatyków blues'a. Na muzycznej scenie Pub'u Doki wystąpi trójmiejska formacja Blue Blues Band, której jednym z członków jest znany trójmiejski basista Janusz Gondek.

Natomiast w Sobotę 9-go Stycznia coś dla sympatyków punku i rocka. Od godz. 20:00 na deskach Pubu Doki koncertował będzie sprawdzony w dokach rockowy zespół Blind Crows w składzie:

Bartek Chalimoniuk (bas)
Marcin Szymczak (wokal)
Piotr Paluszek (bębny)
Mateusz Gawliński (klawisze)
Marcin Kowalewski (gitara elektryczna)

Sobotni performance Blind Crows poprzedzi punkowa grupa The Bambers. Po muzyce na żywo imprezkę do rana poprowadzi sprawdzony i niezawodny Michał Mielus (COOL KIDS OF DANCE).

Wjazd na obie imprezy za FREE !!!

Pub DOKI najwyraźniej przechodzi do kontrofensywy ! A z dobrze poinformowanego źródła wiemy, że to dopiero początek rewolucji... :)

Do zobaczenia w DOKACH !

Zapraszamy do czwartkowej fotogalerii !!!

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone