: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
06-01-2010 | Sylwestrowa podróż z Barbadosem !

Ostatni dzień mijającego roku w gdańskim Barbadosie to Kulinarna i muzyczna podróż po Europie ! W tę magiczną i jedyną noc w roku każdy gość przekraczający bramy klubu mógł poznać smak Europy - wspaniałe potrawy, muzyka polska, włoska, grecka, angielska, hiszpańska, francuska, niemiecka, czeska, rosyjska... Samo rozpoczęcie imprezy było za to typowo polskie - powitanie tradycyjnym chlebem, solą i... wódką :) 

Nie sposób wymienić całego sylwestrowego menu, ale serwowano takie potrawy jak: zupę serową ze szparagami, roladki w liściach pora w sosie śmietanowo-serowym, kurczaka duszonego z bananami, roladki z boczku marynowane w czerwonym winie, delikatnego indyka w sosie migdałowym z prażonymi migdałami, solę w pomarańczach zapiekaną w papilotach i wiele wiele innych smakowitości !

Cena do końca listopada wynosiła 210 zł za osobę - cena niewygórowana biorąc pod uwagę wachlarz atrakacji przygotowanych przez ekipę Barbadosa.

Sylwestrową imprezę poprowadził DJ Boyan.

Zapraszamy do galerii obok !

Grey & Barbados
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone