: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
18-12-2009 | Pub DOKI - bluesowo-rockowy piątek !

Już dzisiaj tj. w piątek 18-go Grudnia duet Blue Blues Band & Blind Crows zaprasza na bluesowo-rockową noc w pubie DOKI !

Formacja Blue Blues Band wykonuje utwory z repertuaru takich klasyków bluesa jak: Muddy Waters, John Mayall, Paul Rodgers, Otis Rush, B.B.King, S.R.Vaughan, Jeff Healley, E.Clapton, Buddy Guy i innych.

Natomiast Blind Crows to zespół rockowy założy przez basistę Bartka Chalimoniuka i gitarzystę Marcina Kowalewskiego w czerwcu w 2009 roku w Gdańsku. Na początku próby odbywały się w okrojonym składzie (dwoje założycieli) wkrótce potem, we wrześniu dołączyli wokalista Marcin Szymczak i perkusista Piotr Paluszek. W tym składzie zespół skomponował takie utwory jak: "Droga", "Auto", "Kibel", "Bartek Ś.". W listopadzie dołączył klawiszowiec Mateusz Gawliński i tak powstawały kolejne numery: "Dodzia w Wejherowie", "Pająk", "Nie uciekaj". Karol Prabucki (konferansjer) dołączył w grudniu. Obecnie próby odbywają się w piwnicy Marcina Szymczaka - wokalisty, gdzie jest ciepło przyjemnie i panuje twórcza atmosfera :) Pierwszy koncert zespołu odbył się w pubie DOKI znajdującym się przy bramie głównej Stoczni Gdańskiej (obok Placu Trzech Krzyży). Kolejne koncerty również zapowiadają się w tym miejscu :)  

Podczas piątkowej imprezy możecie wrzucić coś na ząb, jak też uzupełnić płyny - piwo w lokalu kosztuje tylko 4 zł !  

Wystrój Pub DOKI to historia z życia "gdańskiej stoczni" w pigułce. Różne gadżety znajdujące się wewnątrz obiektu nawiązują do wydarzeń sprzed 20 lat... przyjdź i poczuj powiew historii kolebki wielkiego ruchu Solidarność !

Zapraszamy Państwa Serdecznie !

WSTĘP WOLNY !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------
Pub DOKI
Gdańsk-Centrum, ul.Doki 1

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone