: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
17-12-2009 | Nocny Gdańsk - rośniemy w siłę !

Kochani, jesteśmy z Wami już prawie 4 lata... pierwszy news na naszym vortalu ukazał się 1 Maja 2006 roku. Oddając w Wasze ręce NOCNYGDANSK.PL chcieliśmy udowodnić, iż wbrew obiegowej opinii Gdańsk nie zasypia po Dobranocce. Od momentu naszych narodzin to ponad tysiącletnie miasto niejednokrotnie zaskoczyło nas swoją... młodością ! Na imprezowej mapie Gdańska pojawiły się zarówno nowe kluby i dyskoteki, jak też nowe obiekty gastro. Czy tak wygląda "śpiące" miasto ? Pytanie jest chyba czysto retoryczne ! GDAŃSK DAJE RADĘ ! :)

Dziękujemy że jesteście z nami - NOCNYGDANSK.PL rośnie w siłę właśnie dzięki Wam, tysiącom użytkoników internetu, którzy dzień w dzień zaglądają na nasz vortal traktując go jako swoje vademecum imprezowicza.

W miesiącu Listopadzie br. odnotowaliśmy prawie 30% wzrost odwiedzin ! Dzieje się tak zarówno dzięki aktywności ekipy nocnych vortali, jak też środkom masowego przekazu - w tym tak bardzo lubianej przez wszystkich rozgłośni Radia ESKA. Wzrost popularności naszego serwisu zmusza nas do zrobienia kroku na przód - już w drugiej połowie miesiąca Stycznia 2010 roku będzie miała miejsce premiera nowego layout'u i oprawy graficznej vortalu NOCNYGDANSK.PL ! Pracujemy nad tym już od dobrych kilku miesięcy... teraz, gdy prace mają się już ku końcowi, nadszedł czas, aby podzielić się z Wami tą radosną nowiną :)

A więc Kochani, jeszcze raz DZIĘKUJEMY ZA TO ŻE JESTEŚCIE Z NAMI !

Wkrótce nowa twarz Nocnego Gdańska - musicie ją poznać !

RedNacz & Ekipa Nocnego Gdańska
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone