: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
15-12-2009 | Pub DOKI - relacja z bluesowej podróży !

Witamy w kolejnej fotorelacji z bluesowej podróży w pubie DOKI, w którą to zabrała nas formacja Blue Blues Band ! W repertuarze team'u znaleźli się sami klasycy gatunku, tj. Muddy Waters, John Mayall, Paul Rodgers, Otis Rush, B.B.King, S.R.Vaughan, Jeff Healley, E.Clapton, Buddy Guy i inni znani i lubiani wykonawcy.

Jako support wystąpiła także rockowa grupa Blind Crows, założona przez basistę Bartka Chalimoniuka i gitarzystę Marcina Kowalewskiego w czerwcu w 2009 roku w Gdańsku. Był to pierwszy koncert zespołu w pubie DOKI, ale -jak zapowiadają członkowie zespołu- nie ostatni. W najbliższym czasie planowane są bowiem cykliczne rockowe soboty.  

Mocne wejście, prawda ? Ale to jeszcze nie koniec ! Już w najbliższy czwartek 17-go Grudnia pub DOKI zaprasza na This Is Not Another Typical Party - pierwszą edycję nowej gdańskiej imprezy !

Na początku wystąpi młoda trójmiejska kapela rockowa, później impreza taneczna do białego rana ! Zagra kolektyw Cool Kids of Dance (Patryk Siedliński + Michał Mielus), początkujący, ale ambitny ! Co będzie można usłyszeć ? Do czego potańczyć ? W Dokach poleci wszystko co najlepsze = szeroko rozumiana alternatywa = od indie do elektroniki, od grunge do brit popu, od Crystal Castles po Interpol i Joy Division, od MGMT po The Strokes i... wiele innych.

Mało ? Wpadnij i się przekonaj !

Wjazd free !

Komentarz od Redakcji: dzięki takim ruchom pub DOKI staje coraz poważniejszym "graczem" na imprezowej mapie trójmiasta. Życzymy ekipie pubu DOKI wytrwałości w dążeniu do celu :)

-----------------------------------------------------------------------------------------
Pub DOKI
Gdańsk-Centrum, ul.Doki 1

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone