: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
01-12-2009 | Aviator club - they fly sooo high !

Witamy w fotorelacji z sobotniego lotu w klubie Aviator ! Za sterami kapitan DJ Grosheck, na pokładzie - wszystkie loże zajęte. Andrzejki na Miszewskiego 12 zdecydowanie można zaliczyć zatem do udanych ! Jeśli jeszcze wziąć pod uwagę fakt, iż jest to ulubione miejsce imprezowiczów na after-party - aż strach pomyśleć o której zakończyła się sobotnia impreza... a może ona nadal trwa ? :)

Zapraszamy do fotorelacji !

-----------------------------------------------------------------------------------------

Wiemy, że dawno już schowaliście między bajki wszelkie opowieści o Św. Mikołaju, ale ze względu na tradycję obdarowywania się upominkami, Aviator klub ma do rozdania kilkadziesiąt rabatów... teraz uwaga, uwaga!!! Ucieszą się zwłaszcza drogie Panie, ale i Panowie mogą skorzystać – rabaty od Salonu Sztuki Fryzjerskiej Marleny Stolarskiej na wszystkie usługi: cięcie, koloryzacja, stylizacja, a wszystko w najwyższej jakości.

Marlena Stolarska fryzjer - stylista od 15 lat w swoim zawodzie ma na koncie ukończonych wiele szkoleń fryzjerskich w takich firmach jak: MATRIX, LOREA'L I GOLDWELL, uczestnictwo w wielu pokazach fryzjerskich, jak również jako sam szkoleniowiec - edukator w Profesjonalnej Grupie Edukatorów marki MATRIX w Polsce. Salon Sztuki Fryzjerskiej Marleny Stolarskiej istnieje od 2002 roku, mieści się w Gdańsku i Elblągu.

To nie wszystko ! Rabaty ufundowała także szkółka jazdy OSK Piraci.

Jednej, losowo wybranej osobie zasponsoruje cały kurs, a reszcie, która nie będzie miała tyle szczęscia, rozda kupony uprawniające do zniżki w szkółce. Kto jednak nie czuje potrzeby siadania za kółko, może zdać się na nas i dać się porwać naszym limuzynom. Limuzyny Zeus- to komfort w boskim stylu. Kareta ciągnięta przez renifery, to bujda! Nasza limuzyna zawiezie cię, gdzie tylko zechcesz. Tylko 6 grudnia, z soboty na niedzielę. Tylko spod klubu Aviator.

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone