: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
22-11-2009 | Mechanik - doktoranckie party w obiektywie !

Rada Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego dziękuje całej "doktoranckkiej braci" za udane DOKTORANCKIE PARTY w klubie Mechanik !

W programie imprezy oprócz zapowiadanych konkursów na najdłuższy przypis oraz czytanie wspak na czas pojawił się także koncert grupy Podeszfa, grającej muzykę alternatywną.

Więcej dowiecie się klikając na miniaturki w galerii obok !

-----------------------------------------------------------------------------------------

29-go Listopada w Niedzielę o godz. 19:00 gdański klub Mechanik zaprasza na koncert grupy Access Denied !

Trójmiejski zespół Access Denied powstał na początku 2003 z inicjatywy gitarzysty Jacka, a inspiracjami do grania były takie zespoły jak Iron Maiden czy Judas Priest. Stylistyce tej zespół jest wierny do dziś, mimo kolejnych zmian personalnych, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich lat. Pod koniec 2006 roku w klubie Kwadratowa w Gdańsku Access Denied nakręciło profesjonalny teledysk do utworu " Violence of Mind", który jak na razie można obejrzeć na youtube.com oraz na portalach interia.pl, onet.pl i emuzyka.pl.

Grupa od czterech lat regularnie koncertuje, a do ważniejszych koncertów można zaliczyć koncert na zlocie Harleya Davidsona na sopockim molo, występ podczas imprezy Gdańsk Dźwiga Muzę (jako suport m.in. Dody i Video), czy na festiwalu w Szwecji w miejscowości Ljungby gdzie Access Denied zagrało obok Cult of Luna. Zespół supportował również takie gwiazdy polskiego metalu jak TSA oraz Kat.

Do innych sukcesów można także zaliczyć artykuł, który ukazał się w lipcu 2007 roku w ogólnopolskim dwumiesięczniku Top Guitar, gdzie opisano zespół w dziale Fresh Faces. W lutym 2009 zespół nagrał pierwszy długogrający album, na którym znalazło się dziesięć autorskich kompozycji, a do utworu No man's land został nakręcony kolejny teledysk (teledyski.onet.pl).

Zapraszamy na koncert !

-----------------------------------------------------------------------------------------
Mechanik
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Do Studzienki 61

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone