: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
20-11-2009 | Nadchodzi mega impreza w Mieście !

Kochani, już dziś przypominamy Wam o nadchodzącym dużymi krokami przedświątecznym koncercie formacji BOYS ! Impreza odbędzie się w najbliższy czwartek 26-go listopada w popularnym gdańskim klubie Miasto Aniołów.

Na pewno są wśród Was i tacy, którzy od lat twardo i ślepo powtarzają "precz z disco-polo", "taka muzyka to obciach" itd. Ale jak wytłumaczyć fakt, iż na koncerty gwiazd tego nurtu muzycznego przychodzi tak wiele osób i ma po nich tak fantastyczne wspomnienia ? Aby to zrozumieć - przyjdź, zobacz i posłuchaj ! Myślisz że wszyscy Ci, którzy do tej pory nie opuścili żadnego koncertu BOYS'ów w Mieście to ślepi "wyznawcy" disco-polo ? Otóż nie ! Na imprezy tego typu przychodzą ludzie, którzy zwykle noszą t-shirty z Acid Drinkers czy The Prodigy... brzmi banalnie, ale tak właśnie jest :) Najważniejsza jest zabawa !

niech żyje wolność
wolność i swoboda
niech żyje zabawa
i dziewczyna młoda


(c) by BOYS !   

Krótka notka bio o zespole:

Zespół Boys może poszczycić się wieloma nagrodami i osiągnięciami. Łącznie posiada 5 platynowych płyt i 2 złote. W 1996 roku podczas wręczania nagród za osiągnięcia w Warszawie w klubie Tango odebrał 3 statuetki Victoria '96 w kategoriach: zespół roku, wokalista roku i płyta roku. 27 czerwca 1995 roku w Opolu odebrał nagrodę jako jedyna grupa disco polo od TVP. W 1997 2001 2005 i 2009 na festiwalu w Ostródzie zespół zajął 1. miejsce oraz w 1997 i 2001 zdobył nagrodę publiczności. W sumie zespół Boys zdobył 17 nagród za swoje osiągnięcia. Zespół koncertuje także poza granicami Polski m.in.: w Stanach Zjednoczonych, Austrii, Belgii, Niemczech.

Koncert zespołu BOYS
26 listopad 2009 (czwartek)  
godzina: 21:00

Miasto Aniołów
Gdańsk-Stare Miasto, ul.Chmielna 26

bilety: 20 zł  

Patronat medialny nad imprezą objął vortal NOCNYGDANSK.PL

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone