: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
17-11-2009 | Bohaterowie klipu Zodiak na Melanżu

ERLAND I KONY BOHATEROWIE KLIPU ZODIAK NA MELANŻU

Pierwszy klip grupy MONOPOL promujący album Product of Poland bije rekordy oglądalności na portalch internetowych i w telewizjach muzycznych. Oryginalny pomysł na teledysk i rewelacyjna muzyka Monopolu powodują, że Zodiak na Melanżu otrzymuje od widzów i słuchaczy ogromną ilość pozytywnych opinii .

Bohaterem teledysku zrealizowanego przez wrocławską grupę Dwaem jest debiutujący na ekranie Erland - mapet animowany przez finalistę tegorocznej edycji programu Mam Talent Konrada "Kony" Czarkowskiego. Konrad, który jest  twórcą i animatorem postaci Erlanda bez wahania zgodził się na udział w klipie, bo jak sam twierdzi "Chcę być dobrym i uczciwym człowiekiem, szukam wspólników, sam nie będę się wygłupiać". Wspólników do wspólnych wygłupów znalazł w formacji MONOPOL, co doskonale widać w teledysku Zodiak na Melanżu.

Zapraszamy do obejrzenia klipu www.monopol-music.pl i www.sonymusic.pl oraz galerii zdjęć, które pokazują specyfikę pracy z lalką na planie teledysku.

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone