: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
10-11-2009 | Aviator - wspomnienia z sobotniego lotu!

Zapraszamy do sobotniej fotorelacji z sobotniego lotu w klubie Aviator ! Jest to jedno z tych miejsc, o których można powiedzieć "czym później, tym lepiej" - co jest swego rodzaju fenomenem ! Wyobraźcie sobie - dochodzi godzina 3-cia, 4-ta, 5-ta... a klub zamiast pustoszeć zaczyna pęcznieć :) Z dobrze poinformowanego źródła wiemy (hello Grosheck!), że imprezy trwają tutaj czasami nawet do godz. 08:00 rano !

Także Kochani - jeśli zaplanowaliście już zabawę w innym klubie, a chcielibyście zakończyć swoje nocne podboje mocnym akcentem - Aviator czeka na Was i zaprasza na końcowy (od)lot !

Zapraszamy do sobotniej fotorelacji !

p.s. Pozdrowienia dla Andrzeja i Jurka - kolegów Krzyśka i Marka :)

-----------------------------------------------------------------------------------------

Doskwiera Ci jesienna depresja ? Brak Ci pogody ducha ? Masz lat 40+ i bardziej wpada Ci w ucho muzyka Dżem lub Perfektu niż te wszystkie hity na czasie, jakich słucha twoja córka czy syn ? Odwiedź nas w niedzielę i odśwież z nami wspomnienia młodzieńczych lat ! Ruszamy z dancingami. Zaproś rodzinę, znajomych i spędź u nas miłe popołudnie przy muzyce na żywo. Postaramy się, aby rozbawić każdego, kto do nas zawita i mamy nadzieję trafić w najróżniejsze gusta. Zapewniamy doskonałą zabawę niezależnie od pokolenia. Do zobaczenia na pokładzie! Tylko z nami, tylko w niedzielę.

Aviator club
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Miszewskiego 12

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone