: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
20-10-2009 | Mechanik - sobotnim okiem paparazzi !

Yuuup, nadszedł czas na sobotnią fotorelację z gdańskiego klubu Mechanik ! Na studzienki 61 zjawiliśmy się ok. godz. 02:00 w nocy, a mimo to nadal dawaliście radę - i tak 3mać !

Za nami kolejna impreza i kolejny dowód na to, że Mechanik na dobre wrócił do formy ! Full frekwencja, muzyka górna półka, bogate kalendarium imprez na najbliższe tygodnie... jest w czym wybierać !  

Już w najbliższy Czwartek 22-go Października czeka Was ponownie Wielkie Śpiewanie oraz zabawa przy muzyce Latino ! Konkurs "Gdańskich Słowików" poprowadzi DARIO (znany również jako SOULMAN). Wstęp free !

Natomiast w Niedzielę 25-go Października odbędzie się koncert formacji BELIEVE. Wszystkich fanów art-rockowych i progresywnych dźwięków zapraszamy do klubu Mechanik. Wydarzenie to odbędzie się w ramach trasy koncertowej zespołu promującej najnowszy album "This Bread Is Mine". Na rozgrzewkę zagra IT'S TRUE MENTALITY, jeden z najciekawszych młodych zespołów polskiej sceny progresywnej i rockowej.

Warto przyjść i dać się ponieść tym dźwiękom !

Start o godz. 19:00

:::: Bilety ::::

Normalny: 15 pln
Studencki: 10 pln

No i dobra wiadomość dla fanów PLACEBO ! Już 7-go Listopada (Sobota) odbędzie się zlot fanów tego zespołu - wyjątkowa okazja by potańczyć zarówno do utworów z najnowszej płyty "Battle For The Sun" jak i do starszych kawałków PLACEBO przed listopadowym koncertem w Warszawie !

Poza tym pobawisz się w klimatach indie, new romantic, new wave, industrial i alternative. A gdy zmęczy Cię taniec, wpadnij na górny poziom - tam wyświetlane będą koncerty i teledyski PLACEBO w tym kultowy koncert z Paryża !

Zapraszamy serdecznie !

Start o godz. 20:00

Wstęp tylko 5 zł !

-----------------------------------------------------------------------------------------
Klub Mechanik
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Do Studzienki 61

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone