: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
15-10-2009 | Nowa Republika - club that makes you horny !

Zgodnie z obietnicą przedstawiamy Wam pierwszą obszerną fotorelację z imprezy w nowootwartym klubie Nowa Republika ! Na Jaśkowej Dolinie 14 (czyli w miejscu legendarnego kina Bajka i klubu Jaśkowa 14) zjawiliśmy się 13-go Października. Sądzicie że 13-stka jest pechowa ? Może i tak, ale na pewno nie w przypadku tego klubu ! Już dochodząc do bram Nowej Republiki spotkało nas pierwsze zaskoczenie - takiego tłumu nie widzieliśmy tutaj NIGDY ! A w środku ? Frekwencja na max'a ! Klub wypchany po brzegi, wszystkie stoliki zajęte, bar okupowany przez rzeszę imprezowiczów, DJ z jajami, który wie jak złapać kontakt z publiką... Wystrój klubu zdecydowanie na plus - kto by pomyślał że odsłonięcie murów tego legendarnego obiektu stworzy taki niespotykany klimat ! Ponadto świeczki na stolikach, ładne loże, fajnie zrobiony bar, podest wysuwający się spod DJ'ki na którym tańczą tancerki i tancerze... no i tanie trunki - piwo za 3,5 zł czy Whiskey za 6 zł ! Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że we wtorkową noc do klubu przyszło ok 650 osób...

Pierwsze wrażenia ? Same plusy ! A jak będzie dalej pokażą następne tygodnie i miesiące. Start Nowej Republiki można jak najbardziej zaliczyć do bardzo udanych. Nigdy byśmy nie przypuszczali że to miejsce może tak szybko powstać z popiołów i gromadzić tylu imprezowiczów i to od wtorku do soboty !     

Jako dowód prezentujemy Wam fotorelację z ostatniego Wtorku, czyli Horny Night & Bolo VIP Party - dwóch imprez w jednej, będących ostrym i gorącym akcentem na rozpoczęcie tygodnia !

Horny Night -jak głosi hasło reklamowe- to "impreza przepełniona erotyzmem i nagością. Pierwszy klub, który zrywa tabu. Impreza bez zahamowań. Najlepsze erotyczne tancerki i tancerze w Polsce".

Imprezę nakręcał DJ Nomi, rezydent sopockiej Tropikalnej Wyspy.

No i cóż, pozostało nam jedynie zaprosić Was do galerii obok !

Do zobaczenia na Jaśkowej Dolinie !

-----------------------------------------------------------------------------------------
          SKRÓCONE KALENDARIUM IMREZ W NOWEJ REPUBLICE
-----------------------------------------------------------------------------------------

................................:::::  WTOREK  :::::................................

HORNY NIGHT & BOLO VIP PARTY - ostry, gorący akcent na rozpoczęcie tygodnia pełnego imprez. Horny Night, to impreza przepełniona erotyzmem i nagością. Pierwszy klub, który zrywa tabu. Impreza bez zahamowań. Najlepsze erotyczne tancerki i tancerze w Polsce. Imprezę nakręcać będą Dj Mibro (rezydent Dream Clubu) i Dj Nomi (rezydent Tropikalnej Wyspy).

Wstęp wolny !

.................................:::::  ŚRODA  :::::.................................

W każdą środę zapraszamy na imprezę - Energetyczna Środa, muzykę puszczać będzie DJ Mibro (rezydent Dream Clubu). Dla naszych gości przygotowaliśmy szereg atrakcji i promocji. Jedną z nich jest drink - energetyk i wódka za jedyne 5zł !!!

Wstęp wolny !

..............................:::::  CZWARTEK  :::::..............................

W czwartki zapraszamy na imprezę cykliczną - Back 2 Black. Impreza w klimacie czarnej muzy.
R'n'B, rap, hip-hop, zapuszcza DJ BezKsywy i jego goście. Parkiet rozgrzewać będą nasze waleczne tancerki - rewolucjonistki.

Wstęp wolny !

.................................:::::  PIĄTEK  :::::.................................

W piątek zaczynamy imprezowy weekend, gorącą cykliczną imprezą Muzyczny Mixer. Impreza w tanecznych rytmach najnowszych i kultowych przebojów z całego świata. Rozgrzewać parkiet będzie Dj Nomi (rezydent Tropikalnej Wyspy).

Studenci wstęp za free !

................................:::::  SOBOTA  :::::................................

Sobota to sam goracy środek imprezowego weekendu. Zapraszamy na imprezę pod tajemniczą nazwą Hitomania. W rytmy największych hitów z list przebojów z Europy i zza oceanu wprowadzi nas DJ Arti.

Studenci wstęp za free !

-----------------------------------------------------------------------------------------
Nowa Republika
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina 14
  
-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone