: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
09-10-2009 | Panorama - wodzi na podniebienie !

Kochani, na pewno nie raz stanęliście przed dylematem - "gdzie można wybrać się na smaczny i niedrogi obiad w naszym mieście?" lub "czy jest w Gdańsku taka restauracja, która nie uderzy mocno po naszej kieszeni, a przy okazji pozostawi po sobie miłe wrażenie?". Odpowiedź na oba te pytania brzmi TAK ! Przypominamy Wam o istnieniu wyjątkowej restauracji Panorama, mieszczącej się na XVI piętrze drapacza chmur - sławnego Zieleniaka. Już po wejściu wszystko staje się jasne - nazwa obiektu nie jest przypadkowa. Zasiadając przy stolikach znajdujących się tuż obok okien widać piękną panoramę gdańska - z jednej strony centrum miasta, a z drugiej widok na Stocznię Gdańską !!! Trzeba przyznać, że widok jest naprawdę bardzo imponujący - konsumując posiłek trzeba uważać, aby przez przypadek nie zjeść dekoracji znajdującej się na talerzu, gdyż głowy gości skierowane są głównie w stronę okien.

Naprawdę, Panorama robi niesamowite wrażenie, które na długo Was nie opuści !!!

Skoro miejsce jest tak wyjątkowe, to ceny na pewno też... owszem, ale w miłym znaczeniu tego słowa ! Ceny zestawów obiadowych zaczynają się od ok. 14 zł i są pyszne i ślicznie podane. Nie wspominając już o zupach (domowy rosół, żurek, rewelacyjna pomidorowa !) i deserach (domowe wypieki !) - tanie i bardzo smaczne.

Oprócz serwowania pysznych posiłków restauracja Panorama jest wspaniałym miejscem do organizacji imprez okolicznościowych - weselnych, komunijnych, urodzin, imienin, wieczorów panieńskich, kawalerskich itd. Piękna Panorama (ta za oknem i ta w obiekcie) sprzyja spotkaniom, rozmowom, integracjom oraz nauce. Dzięki jej wszechstronności można zorganizować tu zarówno spotkanie biznesowe, szkolenie pracowników, zabawę integracyjną, wieczorne szaleństwo czy też romantyczną kolację przy świecach.

Polecamy - z czystym sumieniem i z całego serca.

Jedyna taka PANORAMA w trójmieście !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------
Resturacja PANORAMA
Gdańsk-centrum
ul. Wały Piastowskie 1
XVI piętro

Godziny otwarcia - 08:00 - 20:00
-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone