: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
25-09-2009 | Sensacja przed Sensation !

Sony Music Poland, Prologic Music i MSM Events zapraszają wszystkich fanów muzyki klubowej na sensacyjne spotkanie z gwiazdą tegorocznej edycji Senasation Wicked Wonderland Richardem Durandem, które odbędzie się 3 października o godzinie 16:00 w sklepie Media Markt w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu.

Spotkanie z autorem wydanego niedawno albumu "Always The Sun" będzie okazją do otrzymania autografu, zrobienia sobie zdjęcia z artystą i porozmawiania o muzyce.

Richard Durand to muzyk globtroter, znany nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Jak sam przyznaje w wielu wywiadach - preferuje występy w małych, kameralnych klubach, które zapewniają mu bezpośredni, bliski kontakt z publicznością. Niemniej jednak, ogromną radość sprawiają mu również występy podczas większych eventów i festiwali, kiedy to ma wspaniałą okazję do tego, by poruszyć tłumy fanów w rytm cudownych melodii sączących się z jego krążków.

Dzięki ciężkiej pracy i niebywałemu talentowi Richard zwrócił na siebie uwagę samego Tiesto, który wziął go pod swoje skrzydła i zaproponował współpracę.  

Durand znany jest z takich  kawałków jak "Make Me Scream" - pierwszy wydany pod własnym nazwiskiem, remiksów utworów Tiesto "Lethal Industry" oraz "Flight 643" a przede wszystkim z singla "Slippin Away". Ten ostatni, powstały przy współpracy ze znaną wokalistką Anitą Kelsey i przyprawiony świetnym remixem Van Gelderena okazał się produkcją najwyższych lotów, która przez długi okres czasu znajdowała się w playlistach takich artystów jak Tiesto, Armin Van Buuren czy Paul Van Dyk. Singiel "Always The Sun" z jego debiutanckiej płyty znalazł się na wysokich pozycjach w plebiscytach na hit tegorocznego lata.

Zapraszamy w imieniu organizatorów !

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone