: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
24-09-2009 | Ewan w rytmach Latino !

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Za nami kolejna imprezka w iście latynoskim stylu na Tkackiej ! Oryginalne dźwięki z Ameryki Łacińskiej wykonała grupa Café y Son !

Historia powstania Café y Son wydaje się dosyć ciekawa... jest to bowiem pakt polsko – latynoski. Mimo, że pochodzi z bardzo oddalonych od Polski zakątków świata, jak Kolumbia, Peru i Meksyk, los sprawił, że spotkali się nie gdzie indziej, jak nad brzegiem Bałtyku. Chociaż wody Bałtyku nie są tak gorące jak wody mórz szumiących w ich stronach, muzyką z tamtych stron mogą rozgrzać każdego. Gdy pojawiają się na scenie, wraz z dźwiękiem meksykańskich marakas wokół nich wyrastają palmy i zaczyna świecić słońce (nawet, gdy na zewnątrz jest minus dwadzieścia). Café y Son prezentuje najświetniejsze i najgorętsze rytmy z Ameryki Łacińskiej: Salsa z Kuby, Merengue z Dominikany, Cumbia z Kolumbii, Cha Cha Cha, Rumba, Mambo i Bachata, a także przeboje latynoskiego i hiszpańskiego popu z czołówek światowych list przebojów.

Ale wysoka temperatura na Tkackiej to nie tylko zasługa zespołu, ale przede wszystkim tancerek Kabaretu Ewan. Zaraz po występie Café y Son w odstępach ok. 20 minutowych można było podziwiać kolejne, pełne wysublimowanego erotyzmu pokazy taneczne...

Reszty dowiecie się z naszej fotogalerii !

Autorem wszystkich zdjęć w galerii jest nasz redakcyjny kolega Piotr Kowalski.
  
p.s. Przypominamy o najnowszej ofercie Ewanu skierowanej do Pań ! Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ? Chcecie czuć się pożądane? Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia (foto nr 43 - wspaniała pamiątka na całe życie !).

Polecamy gorąco !

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

-----------------------------------------------------------------------------------------
                     Zapowiedź imprezy 26-go Września (Sobota)
-----------------------------------------------------------------------------------------

W sobotni wieczór w Kabarecie Ewan wystąpi gitarowy duet Michała Michalaka i Piotra Szerszenia. W repertuarze formacji znalazły się rockowe, bluesowe i orientalne kompozycje autorskie oraz covery w ciekawych aranżacjach. Muzycy wykonują materiał grając na gitarach elektrycznych, akustycznych, wykorzystując nagraną sekcję rytmiczną. Całość oparta jest na solidnym warsztacie obu gitarzystów i nietypowym podejściu do klasycznego rocka.

Po koncercie programy rewiowe Kabaretu Ewan.

Serdecznie zapraszamy !

Blues Rock Guitar Duo
26.09.2009 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28

Wstęp: 20 zł

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone