: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
14-09-2009 | Kabaret Ewan - przedmałżeńskie ostatki !

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Pan kawaler mówią mi,
pan o życiu nie wie prawie nic,
trzeba panu żony bo bez żony źle,
nikt o zdanie nie zapyta mnie...


(c) "Pan Kawaler" by Diament

12 Września w sobotę należał właśnie DO NICH... Kawalerów, którzy lada dzień zmienią swój stan cywilny. To ostatnie legalne chwile na wolności, a zatem ostatni dzwonek aby pożegnać pewien okres swojego życia z przysłowiową "pompą" ! A gdzie można zrobić to lepiej niż w gdańskim Kabarecie Ewan ? Kochani, nie chcemy Was martwić, ale... nigdzie ! Lokal ten jest najlepiej przygotowanym miejscem do tego typu imprez - posiada szeroki wachlarz usług zarówno dla Panów jak i... Pań ! Tak, tak ! Jest to nowość na rynku jeśli chodzi o Panie, dlatego przybliżamy Wam ofertę skierowaną właśnie do płci pięknej. Jest ona podzielona na kilka etapów:

Nauka tańca erotycznego dla przyszłej panny młodej i jej koleżanek
  
Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco? Chcecie czuć się pożądane? Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia (foto nr 10,11 - wspaniała pamiątka na całe życie !).

Występ tancerza

Tancerz wykonuje zmysłowy, ok. 15 minutowy show. Układ choreograficzny połączony ze specjalnie dobraną muzyką oraz strojem sprawi, że ten wieczór pozostanie przez długie lata w pamięci panny młodej, ale też jej koleżanek. Po pokazie artystycznym tancerz w miarę możliwości zostaje na imprezie jeszcze jakiś czas (około 30-40 minut). W tym czasie można z tancerzem potańczyć, porozmawiać.

Występ tancerza połączony z masażem hawajskim

Tancerz, który jest również dyplomowanym masażystą, wykonuje zmysłowe show połączone z masażem. Odpowiednia muzyka, olejek zapachowy, ciekawa choreografia dają niezapomniane wrażenia, a dodatkowo masaż - uczucie lekkości i odprężenie. Taka mieszanka pobudzi zmysły nie tylko Panny Młodej, ale także jej koleżanek !

Uff, zrobiło się gorąco, prawda ? Ale to jeszcze nie koniec... pozostała Wam nasza fotogaleria z ostatniej soboty ! :)

Do szybkiego miłego !

-----------------------------------------------------------------------------------------
                     Zapowiedź imprezy 19-go Września (Sobota)
-----------------------------------------------------------------------------------------

Gościem sobotniego wieczoru w Kabarecie Ewan będzie zespół Café y Son. Grupa zaprezentuje muzykę latynoska, graną na żywo przez rodowitych Latynosów. Zespół Café y Son gra świetne kawałki salsę, merengue, reggae, latynoamerykański, jak i hiszpański pop: od Gypsy Kings i Carlos'a Santan'y do Juanes'a. W trzyosobowym zespole Café y Son brzmi gitara elektryczna i basowa, saksofon i pianino.  

Po koncercie programy rewiowe Kabaretu Ewan.

Serdecznie zapraszamy !

Koncert Café y Son
19.09.2009 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28

Wstęp: 20 zł

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone