: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
28-07-2009 | Aviator - imprezowe turbulencje !

Oto przed Wami garść fotek z ostatniej soboty w najbardziej oryginalnym klubie w 3city - Aviator ! Za sterami tradycyjnie już DJ Grosheck, czyli człowiek "sprawdzony przez miliony" !

Kochani, przypominamy że Aviator otwarty jest w każdy piątek i sobotę ! Do Waszej dyspozycji są 2 VIP roomy "First Class", "Captain's Lounge" & "Business class area" ! Jeśli tego lata macie jakiekolwiek rewizyty Rodzinne, znajomych, przyjaciół - zaproście ich do klubu Aviator ! Niech poczują co to znaczy prawdziwy odlot ! :)

A jak bawiono się w ostatnią sobotę na Miszewskiego 12 street ? Odpowiedź znajdziecie w naszej fotogalerii ! Jako bonus dodajemy fotki z plażowego after-party z udziałem Krzyśka - głównego pilota klubu Aviator ! (pozdro wielkie ! niech żyje piwo z imbirem !). Na plaży w Jelitkowie przy wejściu nr 72 znajduje się tzw "grzybek", czyli pub arena z przekąskami oraz tanim alkoholem. Dla najmłodszych jest wielki dmuchany zamek, trampolina (testowaliśmy ją wspólnie ! mega jazda !) oraz zjeżdżalnia wodna.

Serdecznie polecamy ! Zabawa conajmniej przednia !!! :)

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone