: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
28-07-2009 | Masakra na Sunrise Festival !

"To była muzyczna masakra", "Set Roberta M. rozkręcił tegoroczny Sunrise", "Od Roberta M. zaczęła się prawdziwa zabawa" - to tylko niektóre z opinii uczestników tegorocznego Sunrise Festival.

Robert M. didżej i producent, którego album "Taxi" gości na półkach najlepszych sklepów muzycznych wystąpił w piątkową noc na scenie Ring kołobrzeskiego amfiteatru. Energetyczny set Roberta M. rozgrzał kilka tysiące fanów muzyki elektronicznej, którzy jak co roku zjechali do Kołobrzegu na święto muzyki klubowej. Według opinii wielu uczestników Festiwalu set Roberta M. pozostawił daleko w tyle występy wielu innych artystów – był to bez wątpienia jeden z najlepszych momentów tegorocznego siódmego już Sunrise Festival.

Wszystkim, którzy słyszeli Roberta M. na żywo w Kołobrzegu i tym wszystkim, którzy nie mogli tam gościć polecamy album "Taxi", na którym znajdują się utwory prezentowane w secie tego artysty.

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone