: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
27-07-2009 | Setka i Serwetka - sobotni body-shot !

Witamy w pierwszej dziewiczej fotorelacji z wyjątkowego miejsca - Setka i Serwetka, mieszcząca się niedaleko sopockiego monciaka ! To co zobaczyliśmy już przed wejściem do lokalu w ostatnią sobotę przeszło nasze najśmielsze oczekiwania - można to ująć dwoma słowami: totalne oblężenie ! Widać, że Setka i Serwetka szybko zadomowiła się w "krajobrazie" imprezowego życia Sopotu - nie bez powodu !!! Tylko tutaj każdy odwiedzający może napić się setki dobrze zmrożonej wódeczki (za jedyne 5 zł), a także zagryźć pyszną zakąską w tradycyjnym polskim stylu (pasztet z ogórkiem kiszonym, śledź w oleju, metka tatarska, biała kiełbasa, barszcz czerwony... no i oczywiście staropolski chleb ze smalcem) ! Jest to bez wątpienia doskonały "starter" przed podbojem klubowego światka Sopotu (ok 2 minut drogi do Monte Cassino) !

Na ul. Podjazd 5 zjawiliśmy się ok. godz. 23:00, gdzie jak co sobotę odbywa się imprezka z cyklu BodyShot Party. Co to takiego ? Wyobraźcie sobie - piękna kobieta, trochę Tequili, sól i cytryna... Wiecie już o co chodzi ? :) Tak, tak, tylko tutaj macie możliwość wypicia tequili z nagiego brzucha dziewczyny ! Wszystko udokumentowaliśmy w naszej fotogalerii ! :)

No i na koniec Kochani - część z Was w pierwszym odruchu na pewno zastanowiła się - "Co porabia ekipa Nocnego Gdańska w Sopocie ?". No cóż, wiemy że Gdańsk często bywa w tym mieście... :) Setka i Serwetka jest naprawdę hitem tego lata, a szybkość z jaką zdobywa ona popularność pozwala nam polecić ją Wam z czystym sercem ! Skoro bawić się to tylko wśród najlepszych i... z najlepszymi !

Zapraszamy do galerii obok !

-----------------------------------------------------------------------------------------
Setka i Serwetka
ul. Podjazd 5
Sopot

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone