: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
21-07-2009 | Najmodniejszy album tego Lata !

Calvin Harris ogłosił tytuł i datę premiery swojej nowej płyty. Następcą wydanego w 2007 roku krążka 'I Created Disco' będzie album Ready For The Weekend - w sprzedaży od 17 sierpnia. Pierwszą jego odsłoną jest singiel 'I'm Not Alone', który od kilku tygodni coraz lepiej radzi sobie na listach przebojów. Klimat płyty Calvin określa jako 'stadium dance', czyli potężnie muzykę taneczną, idealnie brzmiącą w murach ogromnych stadionów. Planów trasy koncertowej po stadionach wprawdzie nie ma, ale na najbliższe miesiące Harris ma kalendarz wypełniony po brzegi - w swoich planach są cotygodniowe występy na Ibizie oraz trasa po największych europejskich festiwalach. W ramach niej odwiedzi również Polskę, gdzie 5 września zagra jako jedna z gwiazd podczas Orange Warsaw Festival.

Na płycie spodziewać się możemy najpopularniejszych brzmień tego lata - od elektro-popu z elementami akustycznymi ('Relax', 'I'm Not Alone'), piano-house ('Ready For The Weekend') czy klimaty w stylu N.E.R.D./Outkast ('Worst Day'). Na płycie znalazł się też utwór z nowej reklamy Coca-Coli ("La La La, Yeah Yeah Yeah") oraz duet z Dizzee Rascalem Rascala ('Dance Wiv Me' - jednen z największych hitów 2008 roku na Wyspach!).

Calvin Harris to jeden z najpopularniejszych DJ-ów ostatnich lat. Oprócz obowiązkowych remixów, na koncie ma firmowane swoim nazwiskiem przeboje ("Acceptable In The 80's", "Merrymaking At My Place", "Girls"), współ-produkował ostatni album Kylie ('X') a obecnie pracuje z Sophie Ellis-Bextor.

TRACK-LISTA:

1. The Rain
2. Ready For The Weekend
3. Stars Come Out
4. You Used To Hold Me
5. Blue
6. I'm Not Alone
7. Flashback
8. Worst Day (featuring Izza Kizza)
9. Relax
10. Limits
11. Burns Night
12. Yeah Yeah Yeah, La La La
13. Dance Wiv Me (featuring Dizzee Rascal)
14. 5iliconeater

Szczerze polecamy !

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone