: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
21-07-2009 | Gdańsk Dźwiga Muzę - druga edycja ?

Niedawna edycja Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę, który odbyła się w dniach 11 i 12 lipca br. na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku, była pierwszym wspólnym projektem gdańskiej Sceny Muzycznej oraz MTV Networks Polska. Jednocześnie już w sierpniu 2009 organizatorzy rozpoczynają przygotowania do kolejnej, drugiej edycji imprezy.

"Podobnie jak Gdańsk mamy aspirację, aby Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę w perspektywie kilku lat przekształcił się w wydarzenie muzyczne na skalę europejską. Pierwsza jego edycja pokazała nam mocne i słabe strony projektu. Mamy przed sobą cały rok, aby przygotować się do kolejnej jego odsłony" - komentuje Robert Cieśluk, Dyrektor Ds. Marketingu, MTV Networks Polska.  

Przypomnijmy, że podczas pierwszej edycji na dwóch festiwalowych scenach wystąpili tacy artyści, jak Katie Melua, Kat DeLuna, Black Rebel Motorcycle Club, Ringside oraz plejada polskich artystów - m.in. Golden Life, Patrycja Markowska, Ziemianie czy Skinny Patrini. Organizatorzy są już w trakcie ustalania listy gwiazd na 2010, tak aby przyszłoroczny zestaw artystów zadowolił fanów różnych gatunków muzycznych.

"Uważam, że pod względem logistyki i organizacji Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę wypadł bardzo dobrze. Jestem przekonany, że to, czego udało nam się dokonać podczas pierwszej edycji, było właściwym działaniem. Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę nabiera już powoli swojego charakteru i o to nam przede wszystkim chodziło. Teraz zabieramy się do pracy nad następną edycją, abyśmy mogli jak najszybciej Państwu ogłosić, z jakimi gwiazdami spotkamy się w przyszłym roku na MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2010" - dodaje Przemysław Kuśmierski, organizator Festiwalu z ramienia gdańskiej Sceny Muzycznej.

Organizatorzy zapewniają, że formuła Festiwalu ewoluuje w nowym kierunku tak, aby w 2010 roku spełnić zapotrzebowanie zarówno tych fanów muzyki, którzy podczas kilku dni pragną obejrzeć na żywo najciekawszych polskich i zagranicznych wykonawców, jak również mieszkańców Gdańska, przyzwyczajonych do atrakcyjnych cenowo muzycznych imprez w centrum miasta. Wśród planowanych zmian, które jest m.in. podział dni ze względu na gatunki muzyczne prezentowanych artystów (jeden dzień będzie poświęcony muzyce pop, drugi - rockowej). Trwają również rozmowy z potencjalnymi sponsorami - ich pozyskanie pozwoliłoby na znaczne obniżenie cen biletów, co z pewnością dodatkowo zachęciłoby gdańszczan do wzięcia udziału w kolejnej edycji imprezy. Więcej szczegółów, dotyczących Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2010 zostanie ogłoszonych w przeciągu najbliższych tygodni.

Miasto Gdańsk & MTV & Ekipa Nocnego Gdańska
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone