: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
14-07-2009 | Stacja Deluxe - zaparkuj i tankuj do pełna !

Ani klub ani pub, ani dyskoteka ani restauracja. Tylko Stacja! I do tego de Luxe!

Zaparkuj we Wrzeszczu (Grunwaldzka 22), między dostojnym centrum Gdańska a wyluzowanym Sopotem. Zatankuj do pełna w miejscu, gdzie za PRL-u można było napełnić malucha etyliną, a WSK-ę nakarmić mieszanką. Teraz lepiej maszynę zostawić w domu (choć na placu przed Stacją zmieści się trochę sprzętów), bo płyny serwowane przez naszą załogę są naprawdę wysokooktanowe.

Bar – największy wybór drinków i koktajli w Trójmieście, piwo Heineken, Żywiec i Paulaner wprost z dystrybutorów, tylko kawa Illy i herbata Newby, moc przekąsek i deserów (polecamy szarlotkę domowego wypieku na ciepło z lodami!)

Kuchnia – idealny przystanek na śniadanie (otwieramy o 10 rano) i nocny posiłek (kuchnia pracuje do północy). A pomiędzy czas na pełne smaku i zdrowia zupy (Kociołek morski z tagliatellą z kalmarów palce lizać!), makarony, pierogi, sałatki i przekąski. No i dania flagowe – grillowany stek z rekina z pieczonymi pomidorkami i ziołowym ryżem oraz comber jagnięcy z bukietem pieczonych warzyw na placku ziemniaczanym . Pełna jazda po podniebieniu!

A do tego różnorodna muzyka – i na pełnym gazie i na super luzie – oraz odjechane wnętrze, co rusz ożywiane przez wystawy naszej cyklicznej galerii „Zadzierając głowę”. I przede wszystkim ludzie odwiedzający Stację. Dołącz do nich – bywalców de Luxe.

Tekst pochodzi ze strony www.stacjadeluxe.pl

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone