: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
08-07-2009 | Bardotka - szykowna i zmysłowa strona kuchni

Brigitte Bardot - jedna z najseksowniejszych kobiet świata, zaraz obok Sophii Loren i Marylin Monroe... Wszyscy pamiętają ją jako lolitkę, o niewinnej buzi z oczami pełnymi kipiącego erotyzmu... Zawsze szykowna i zmysłowa, dokładnie taka sama jak nowootwarta Restauracja Bardotka ! Lecz w odróżnieniu od aktorki dostępna jest... nie tylko w marzeniach !  

Pan Bóg stworzył jedzenie,
a diabeł kucharzy...


Tak głosi cytat reklamujący ową Restaurację. Jeśli pragniecie chwili wytchnienia od codziennych obowiązków, lubicie posłuchać francuskiej muzyki, rozkoszować podniebienie wyborną kuchnią uzupełnioną przednimi gatunkami wina i kusząco pysznych deserów - to miejsce jest właśnie dla Ciebie !

Profesjonalna obsługa najprzystojniejszych w Trójmieście kelnerów i barmanów jest dodatkowym atutem, któremu, nie oprze się żadna kobieta. Piękne Kobiety z kolei są niezbędne do odczuwania 100% męskości. Z tego wynika, że wszystkie drogi wiodą do Bardotki !

Masz ochotę na dobry obiad ? Słodki deser ? Wino ? A może... coś mocniejszego ? Gorące czy schłodzone ? Tak jak lubisz !

Restauracja Bardotka zaprasza codziennie od godz. 09:00 do 23:00, w niedzielę od 10:00 - 22:00. UWAGA: w każdą środę grana jest muzyka na żywo od godziny 16:00 ! Wstęp wolny !!!
                                            
Restauracja Bardotka
Galeria Przymorze E'Leclerc
ul. Obrońców Wybrzeża 1
Gdańsk


W galerii znajdziecie mapkę dojazdu !

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !

Wszystkie zdjęcia chronione są prawem autorskim. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w tej informacji bez zgody Redakcji vortalu Nocny Gdańsk jest zabronione.  
-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone