: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
29-06-2009 | Black Rebel Motorcykle Club w Polsce !

9 gniewnych ludzi, czyli ekipa Black Rebel Motorcycle Club w Polsce !

To będzie ich pierwszy raz w Polsce. 11 lipca podczas Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2009 wystąpi Black Rebel Motorcycle Club. Już dziś ujawniamy pewne szczegóły dotyczące ich występu.

Black Rebel Motorcycle Club przyjeżdżają w 9-cio osobowym składzie. Oprócz samego zespołu i opiekuna zespołu w Gdańsku zjawi się też 5 osób z ekipy technicznej - m.in. specjalista od oświetlenia i nagłośnienia oraz techniczni.

W ekipie BRMC jest aż 4 wegetarian. Panowie nie mają wygórowanych oczekiwań jeśli chodzi o menu - BRMC preferują sałatki z różnych świeżych warzyw, a w ramach dania głównego chętnie zjedzą sztukę mięsa (swoją drogą ciekawe jak będzie im smakować schabowy, jedna z tradycyjnych polskich potraw) lub rybę. Natomiast w dniu koncertu BRMC stawiają na konkretny posiłek - wiadomo - koncert pochłonie mnóstwo energii.

Na scenie i w garderobie znajdzie się w sumie kilkadziesiąt ręczników. Powyższe liczby wskazują, że będzie grubo. Pot poleje się ze sceny, bo Black Rebel Motorcycle Club postanowili się nie oszczędzać. Porządne nagłośnienie, które zerwie nam czapki z głów, fantastyczne wizualizacje i oświetlenie, które stworzą odpowiednią atmosferę i specjalny set muzyczny przygotowany dla polskich fanów.

Zespół prasowy MTV Gdańsk Dźwiga Muzę & Nocny Gdańsk
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone