: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
25-06-2009 | Ewan - same time same place !

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Oto kolejna fotorelacja - z tego samego miejsca, o tym samym czasie ! W poniedziałek mogliście zobaczyć fotki autorstwa jednego z gości Kabaretu Ewan, tym razem dzieło profesjonalisty - Piotra Kowalskiego.

Dla przypomnienia: ostatnia sobota w Kabarecie Ewan była w całości poświęcona muzyce rock i wszystkiemu co z nią związane. Nie mogło zabraknąć mocnego akcentu na rozpoczęcie imprezy - z prawie godzinnym koncertem wystąpił zespół Duo Acoustic, wykonujący głównie covery m.in. takich utworów jak "Heartbeats" Jose Gonzaleza czy "Under The Bridge" Red Hot Chili Peppers. Nie zabrakło też ich własnych kompozycji.

Zapraszamy do fotorelacji !

-----------------------------------------------------------------------------------------
                     Zapowiedź imprezy 27-go Czerwca (Sobota)
-----------------------------------------------------------------------------------------

Gościem sobotniego wieczoru w Kabarecie Ewan będzie grupa Aimsory. Zespół powstał na początku roku 2009, tworzy go czterech przyjaciół - trójmiejskich muzyków, których pod banderą Aimsory połączyły wspólne zamiłowania i fascynacje muzyką britrockową. Liderem zespołu jest Piotr "kitek" Kapczyński - na codzień frontman formacji Checz, muzyk o wieloletnim doświadczeniu scenicznym, które zdobywał na scenach całej Europy. Jego pobyt w Londynie (2003-2008), gdzie spotkał wielu interesujących muzyków, przewartościował jego widzenie muzyki rock'n rollowej w ogóle i dał impuls do założenia zespołu. Z założenia postanowili grać covery - piosenki, przy których bawi się cały świat, czy to w klubach z muzyką na żywo, czy też na wielkich festiwalach. Tylko czysty rock'n roll!! Mają w repertuarze utwory wykonawców, którzy przyciągają na swoje koncerty dziesiątki tysięcy fanów i sprzedają milionowe nakłady albumów. Goście mogą się przygotować na sporą dawkę czadu i magię zaklętą w tej muzyce...

Po koncercie programy rewiowe Kabaretu Ewan.

Serdecznie Państwa zapraszamy !

Koncert Aimsory
27.06.2009 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28

Wstęp 20 zł

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone