: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
28-05-2009 | Festyn Z Okazji Powiatowego Dnia Dziecka

31 maja w niedziele w Nowym Dworze Gdańskim na stadionie miejskim LKS „Żuławy” o godzinie 11.00 rozpocznie się festyn z okazji I Powiatowego Dnia Dziecka. Dla naszych najmłodszych pociech przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia, tory strzeleckie, kucyki i konie, loterie fantowe, konkursy z nagrodami zwiedzanie pojazdów strażackich i policyjnych oraz wiele innych atrakcji, które pozwolą miło i efektownie wykorzystać czas w ten niedzielny dzień.

Mamy nadzieje że organizowany przez nowodworskie stowarzyszenia i samorząd festyn choć trochę umili czas naszych pociech – mówi Tomasz Rusinowicz Prezes Stowarzyszenia Strefa Turystyczna Nogat. Organizatorzy nie zapomnieli również o dorosłych, mamy im do zaoferowania stoisko gastronomiczne z grillem i innymi przysmakami.

Cały czas odbywać się będzie Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej oraz zawody strażackie organizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Nowym Dworze Gdańskim. Oprawę artystyczną zapewnią nam występy miejscowych zespołów, natomiast oprawą muzyczną zajmie się Michał Neumann z radia NDG.

Gościem honorowym festynu będzie Marszałek Senatu prof. Longin Pastusiak, który wraz z organizatorami przeprowadzi turniej z wiedzy o Unii Europejskiej oraz wręczy cenne nagrody. Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie Strefa Turystyczna Nogat, Starostwo Powiatowe Nowy Dwór Gdański, Ochotnicza Straż Pożarna Nowy Dwór Gdański, LKS Żuławy oraz klubokawiarnia SULAVA.

Wszystkie dzieci wraz z całymi rodzinami serdecznie zapraszamy.

Materiał rekalmowy
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone