: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
08-05-2009 | Multi Reaktywacja - Burnout Revenge - Xbox

Mój zły szef tyran nakazał mi przywrócić sławę kącika multimedialnego. Zachodzę głęboko w głowę szukając odpowiedzi na pytanie "jak mam to zrobić" ? Ani nie znam się na grach, nie umiem w nie grać również nie jestem na czasie i nie wiem nawet na czym się gra obecnie, ale polecenie szefa to jak prawo. Otóż będę dla Was od czasu do czasu opisywał i przybliżał w jakże denny sposób grę, która mi się napatoczy.

Ostatnią grą jaka sprawiła mi przyjemność, była Burnout Revenge.

Co tu mogę powiedzieć o niej. Pierwsze wrażenie uruchamia się, uruchamia. Krótkie intro, mało gadania, fajowa muzyka przejrzyste menu. Chwila moment i ładuję się już pierwszy wyścig. Grafika na bardzo przyzwoitym poziomie, odliczanie do startu i nagle bum !!! .

Pierwszy wyścig jaki wybrałem było to rozwalanie innych uczestników ruchu drogowego :))) Tak bardzo miło mi się w to grało, ponieważ im większa kraksa tym więcej punktów lądowało na moim koncie, a w efekcie odblokowywało następne poziomy gry.

Burnout Revenge ma wiele opcji gry, począwszy od wyścigów po mieście, po niszczenie jak największej ilości aut. Ta gra w pełni pozwala na chwilę zapomnienia całodziennego stresu, którego to nabawiliśmy się pracy tudzież w szkole.

Mówiąc szczerze zawsze jak mnie Hospes wkurzy w pracy to wracam do domu odpalam konsolę i uruchamiam Burnout'a . Wtedy myślę sobie, że to właśnie mój szef tyran siedzi w którymś z tych uderzonych aut ;P Grę śmiało polecam jako rozładowywacza stresu !!!

Jeżeli macie jakieś propozycje co do kącika i gier to śmiało piszcie do nas, a może Was wysłuchamy ;)  

Dzd
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone