: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
06-05-2009 | Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę

Przedsprzedaż biletów zakończona - karnety w sprzedaży!

Zakończyła się przedsprzedaż biletów na Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę, który odbędzie się w Gdańsku 11-12 lipca 2009 r. Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanów dobrej muzyki na światowym poziomie. Od 1 maja w sprzedaży są już karnety, które pozwolą cieszyć się muzyką przez dwa dni. Warto poinformować, że w przedsprzedaży bilety cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu 10 dni udało się sprzedać kilkaset biletów. Mamy nadzieję, że jest to dobry znak dla Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2009 r. Zainteresowanie Festiwalem było tak duże, że przez kilka dni nie schodził on z listy TOP 10 najlepiej sprzedających się biletów w Polsce w serwisie: Ticket Online Polska.

Od 1 maja za karnet jednodniowy fani zapłacą 87 PLN, karnet (na dwa dni) kosztuje 151 PLN. W sprzedaży są również karnety VIP (miejsca siedzące), które kosztują - odpowiednio 167 PLN (bilet jednodniowy) oraz 300 PLN (karnet dwudniowy).

Bilety i karnety można kupić na stronie:

www.ticketonline.pl

...i w Empikach.

Już wkrótce portal Onet.pl (patron medialny Festiwalu) uruchomi serwis specjalny poświęcony w całości wydarzeniu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2009 r.

Przypominamy, że wśród gwiazd zagranicznych, które wystąpią 11-12 lipca 2009 r. w Gdańsku znalazły się: Joss Stone, Black Rebel Motorcycle Club, Katie Melua, Kat Deluna, Ringside i Mumiy Troll. Wśród polskich gwiazd na scenie Festiwalu pojawią się: Afromental, Patrycja Markowska, Golden Life.

Organizatorów cieszy udział w przedsięwzięciu telewizji MTV Polska. MTV Networks Polska po raz pierwszy jest partnerem Festiwalu. Dotychczas imprezę organizowała Scena Muzyczna Gdańsk - wyspecjalizowana jednostka Gdańskiego Archipelagu Kultury, która powstała w 1997 r. Celem projektu była organizacja oraz koordynacja imprez odbywających się z okazji obchodów Millenium Gdańska. Dziś organizuje ona wiele imprez muzycznych odbywających w Gdańsku, w tym festiwal muzyczny, który w 2008 roku przyjął nazwę Gdańsk Dźwiga Muzę, a w 2009 przekształcił się w Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę.

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone