: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
21-04-2009 | Debiutancki album GrooveBusterz !

GrooveBusterz zakończyli pracę nad swoim debiutanckim albumem !!!

GrooveBusterz na polskim rynku muzycznym zaistniał dzięki swojemu pierwszemu singlowi "Destiny", który w chwilę po premierze stał się ogólnopolskim mega hitem, emitowanym przez wszystkie największe radia oraz telewizje. Kolejne single zespołu "Superlover" i "Talk To Me"  potwierdziły niezwykle przebojowy potencjał grupy .

Cayra i Bezik wspierani przez Alchemist Project zakończyli właśnie pracę nad swoim pierwszym albumem zatytułowanym "First Step" .

Płyta, która ukaże się w połowie maja zawierać będzie piętnaście tanecznych utworów, z których każdy ma szanse zostać hitem nadchodzącego lata. Warto dodać, że zespół GrooveBusterz został nominowany do tegorocznej nagrody Eska Music Awards w kategorii zespół roku.

Singiel "Talk To Me", do którego został nakręcony teledysk święci triumfy w rozgłośniach radiowych - premiera teledysku już wkrótce.

Album GrooveBusterz "First Step" to pozycja obowiązkowa dla fanów najlepszej tanecznej muzyki na najwyższym, światowym poziomie !!!

Zdjęcia:
Bartek Twardziak

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone