: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
09-04-2009 | Robert M ukończył pracę nad albumem !

Robert M, którego produkcje obiegają cały świat, są grane na wielkich eventach i w zagranicznych rozgłośniach radiowych zakończył właśnie pracę nad swoim pierwszym, polskim albumem !

Robert przez całą swoją karierę muzyczną zawsze pracował z wytwórniami spoza kraju, ale w ubiegłym  roku  po raz pierwszy udzielił się na polskiej scenie muzycznej tworząc podkład do utworu "W aucie" Sokoła i Pono. Jego kawałek "Can't Slow Down", do którego powstał teledysk obejrzało i posłuchało dzięki portalowi youtube ponad 300 tysięcy osób. Lada moment do rozgłośni radiowych dotrze pierwszy singiel Roberta M & Dirty Rush zatytułowany "Free".

W projekcie Roberta M wzięli udział liczni goście min. ze sceny hiphopowej, pop a nawet muzycy rockowi. Obok artystów z kraju pojawiło się wielu gości z zagranicy. Oczywiście Robert M nie zmienił swoich upodobań muzycznych. Klimat płyty zatytułowanej "TAXI" oparty jest na elektronice.

Jak mówi sam artysta Każdy z tych kawałków jest potencjalnym hitem, od początku do końca, bez kitu. Album Roberta M to przełom w polskiej muzyce klubowej - przekonacie się o tym już w czerwcu !

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone