: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
03-04-2009 | Morze Reggae - przypływ z Trójmiasta !

MORZE REGGAE przypływ z Trójmiasta

Już po raz drugi MORZE REGGAE zalewa Polskę! Jesienią zeszłego roku podtopionych zostało kilkanaście miast. Prognozy na marcowe roztopy są podobne. Front wytworzony przez dwa trójmiejskie zespoły reggae, które postanowiły wyruszyć na wspólną trasę koncertową zalewają swą muzyką Grudziądz, Szczecin, Witnicę, Toruń, Bydgoszcz, Ełk, Gorzów, Poznań aż przypływ powróci do Gdańska (Kwadratowa), gdzie dotrze 5 kwietnia (niedziela).

Majestic to laureat Ostróda Reggae Festiwal 2006, uczestnik wielu koncertów (ponad 250) i licznych festiwali w Polsce (Reggae nad Wartą, Reggae na Piaskach, Afryka w Toruniu, Metropolia jest Okej, Slot Art Festiwal, Nie zabijaj i wielu innych). Zdobywali laury na wielu konkursach i przeglądach (m.in. Tczew, Malbork, Sopot, Pasłęk, Poznań, Stalowa Wola). Grupa podczas koncertu w Kwadratowej świętować będzie swoje 5-lecie (pierwszy koncert – 6 kwietnia 2004).

LARS z kolei może poszczycić się zajęciem 2-go miejsca również na festiwalu w Ostródzie. Ponadto wystąpili na Heineken Open’er, Afryka Reggae Festiwal, Metropolia jest Okey, Ostróda Reggae Festiwal. Są laureatami konkursu „Przebojem na antenę” organizowanego przez Polskie Radio.

Jako gość na scenie pojawi się młody ale mający już na swoim koncie kilka ważnych występów zespół Enchantia, również z Trójmiasta. Swój pierwszy koncert zagrali na prestiżowym festiwalu „Metropolia jest Okej 2008”. Później dali się poznać publiczności w Warszawie  na „Brylfest” i przed koncertem z Izraelem w Uchu.

Charakterystyczna mieszanka reggae i ska (Majestic, Enchantia), twardsze brzmienia z pogranicza rocka, hard core'u czy drum'n'bass (LARS) osadzone w klimacie reggae z domieszką nowoczesnych dubów (Enchantia) gwarantuje dobra zabawę przed i wielka moc na scenie.

5 kwietnia – Gdańsk – Kwadratowa, godzina 19:00, wstęp 10 (ulgowy)/ 15 (normalny)

wystąpią:
Majestic, LARS, Enchantia

Linki:
www.morzereggae.pl
www.myspace.com/majesticreggae
www.myspace.com/larsreggae
www.myspace.com/enchantiaband

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone