: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
25-03-2009 | Drzwi otwarte w Teatrze Wybrzeże !

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zapraszamy widzów na Drzwi Otwarte w Teatrze Wybrzeże. Już po raz trzeci Teatr Wybrzeże odkryje, na co dzień skrywane, tajemnice gdańskiej sceny oraz otworzy podwoje teatralnych pracowni. 29 marca w niedzielę zapraszamy widzów indywidualnych – rodziny, młodzież i dorosłych. Z myślą o szerokim przekroju wiekowym zwiedzających przygotowano zarówno coś dla dzieci jak i dorosłych. Oprócz stałych punktów programu – zwiedzania zaplecza scenicznego, pokazów charakteryzacji czy spotkań z artystami – w tym roku pojawią się też liczne teatralne niespodzianki. Poniedziałek, 30 marca, jest dniem adresowanym do grup zorganizowanych (szkolnych, teatralnych, świetlic). Warto na marginesie zaznaczyć, że w każdy poniedziałek w trakcie trwania sezonu teatralnego, Teatr Wybrzeże zwiedzają grupy przedszkolne i szkolne. 30 marca będzie dniem wyjątkowym. Z okazji Dnia Teatru, przewidziano dodatkowe atrakcje m. in. pokaz mechaniki sceny, pokazy makijażu teatralnego i inne niespodzianki. Ponieważ zainteresowanie tego typu ofertą jest ogromne, zapisy na ten dzień już zostały zamknięte.

PR0GRAM DLA WIDZÓW INDYWIDUALNYCH, NIEDZIELA 29 MARCA 2009 od 11.00 do 16.00

POKAZ CHARAKTERYZACJI
Widzowie będą mogli obserwować, jak powstaje charakteryzacja teatralna. W programie pokazów m.in. postarzenie osoby, zmiana płci oraz tzw. efekty specjalne (blizny, uszkodzenia ciała itp.). Miejsce: Foyer I piętro. Początek pokazu o każdej pełnej godzinie od 11.00 do 15.00. Pokaz otwarty.

KOSTIUMY TEATRALNE
Widzowie będą mieli możliwość przymierzania kostiumów z teatralnych magazynów. Miejsce: Foyer I piętro. Godzina: 11.00 - 16.00. Bez konieczności wcześniejszych zapisów.

TEATRALNE ZABAWY
Zapraszamy do zabawy w teatr, podczas której dzieci będą mogły dowiedzieć się jak powstaje sztuka oraz wziąć w niej udział. Zabawy adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Miejsce: Foyer I piętro. Godz. 11.00 - 16.00. Bez konieczności wcześniejszych zapisów.

SCENA BEZ TAJEMNIC
W trakcie pokazu zaprezentujemy w jaki sposób urządzenia sceniczne (maszynownia sceny, światło, dźwięk) tworzą spektakl. Miejsce: widownia Dużej Sceny. Godz. 11.00 i 13.30. Bez konieczności
wcześniejszych zapisów.

ZWIEDZANIE TEATRU
Zapraszamy widzów na zaplecze sceny. Swe podwoje przed zwiedzającymi otworzą na co dzień niedostępne garderoby, magazyn kostiumów, magazyn rekwizytów, pracownie krawieckie oraz charakteryzatornia. Konieczne wcześniejsze zapisy (zapisy@teatrwybrzeze.pl) lub w kasie teatru w Gdańsku), liczba miejsc ograniczona.

SPOTKANIE Z DYREKTOREM
Spotkanie z Dyrektorem Teatru Wybrzeże Adamem Orzechowskim. Miejsce: Scena Malarnia. Godz. 16.00. Spotkanie otwarte.

SPOTKANIE Z AKTORAMI
Zapraszamy na spotkanie z aktorami i twórcami spektaklu Poskromienie złośnicy Miejsce: Scena Malarnia. Godz. 20.00. Spotkanie otwarte. Prowadzenie spotkania: Joanna Matuszkiewicz, Alina Jurczyszyn.

ORAZ LICZNE TEATRALNE NIESPODZIANKI DLA WIDZÓW !

Teatr Wybrzeże & Ekipa Nocnych Vortali
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone