: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
21-03-2009 | What NEXT? Odpowiedź już niedługo ! :)

No właśnie, What NEXT ? Takie pytanie pojawia się na jednym z naszych animowanych bannerów reklamowych. Co ono oznacza ? Otóż już niedługo na łamach Nocnego Gdańska zagości u nas następny klub - czyli po angielsku NEXT Club :) Prace idą pełną parą i otwarcie klubu planowane jest na 1-go maja tego roku, lecz (jak to bywa), może być poślizg o ok. 2 tygodnie. O dokładnej dacie otwarcia oczywiście Was poinformujemy !

Lokal czynny będzie już od godziny 11 przed południem do godziny 21 jako pub, a od godziny 21 do rannych godzin jako prawdziwa dyskoteka.

Przy lokalu do Waszej dyspozycji będzie zadaszony, nagłośniony taras, który również będzie wspaniałą alternatywą na zabawę na zewnątrz.

Przez cały czas będzie można w lokalu coś przekąsić na ciepło.

W tych czasach ciężko zaskoczyć imprezowiczów nową dyskoteką, ale biorąc pod uwagę atrakcyjną lokalizację, bezpieczeństwo (system monitoringu i dobra ochrona) oraz wykwalifikowany personel są one gwarantem udanej zabawy w klubie NEXT. Jako wystrój wnętrza planowane jest trójwymiarowe graffiti połączone z pięknym dyskotekowym oświetleniem i mocnym nagłośnieniem, stanowiące duży atut tego lokalu. Ponadto przystępne ceny - nie odbiegające od cen w innych dyskotekach.

Cena za wejście Panowie 10 zł, Panie za free. Szatnia oraz WC będą również za darmo.

W lokalu obowiązywać będzie selekcja (ubiór, wiek od 20 roku życia). Każda osoba odwiedzająca klub zostanie poproszona o okazanie dokumentu potwierdzającego jej wiek oraz przeskanowana wykrywaczem metalu.

Więcej info już wkrótce !

Dyskoteka NEXT
Al. Zwycięstwa 4
Gdańsk

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone