: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
03-02-2009 | Jaśkowa 14 - relacja z Bolo VIP Party !

To była bardzo gorąca noc w samym środku zimy - wszystko za sprawą kolejnej edycji kultowej imprezy Bolo VIP Party w gdańskim klubie Jaśkowa 14. Frekwencja na max'a, muza highest level, great mood... kto nie był - niech żałuje !

Zapraszamy do sobotniej fotorelacji !

p.s. Fotki z Crystal Nite jeszcze w tym tygodniu - cierpliwości !

----------------------------------------------------------------------------------------
                KALENDARIUM IMPREZ W KLUBIE JAŚKOWA 14
-----------------------------------------------------------------------------------------

06.02.2009 (Piątek) - Crystal Nite, w każdy piątek ekskluzywne imprezy 25+, darmowy ciepły oraz zimny bufet dla gości, powitalna lampka szampana oraz wiele innych atrakcji tego wieczoru. Zabawa przy muzyce z lat 70,80 do współczesnej.

07.02.2009 (Sobota) - Hawaiian Nite - W sobotę 7-go Lutego br. możecie zasmakować niesamowitego klimatu hawajskich plaż. Egzotyczne koktajle podawane w łupinie ananasa, taniec z ogniem, prawdziwe hawajskie kobiety... nie czekaj do wakacji !

Wybierz się z nami w podróż do tropików !

12.02.2009 (Czwartek) - "Lejdis Chipendales Nite"- czyli najgorętsze imprezy dla Pań, wspaniali mężczyźni, świetna muzyka oraz drinki przygotowane specjalnie dla Lejdis. Występ najseksowniejszej grupy chippendales'ów w Polsce, grupa Niepokorni !

13.02.2009 (Piątek) - Crystal Nite

14.02.2009 (Sobota) - Moulin Rouge - W tą noc przenosimy się do Paryża nie wyjeżdżając z kraju, bawiąc się w rytm kankana wraz z Francuskim kabaretem pięknych kobiet. Noc w kolorach czerwieni która dodaje energii, odwagi, wyzwala bunt, namiętność, jest twórcza, płomienna i impulsywna... W te niezwykłą podróż zabierzmy ze sobą czerwone stroje.

20.02.2009 (Piątek) - Crystal Nite

21.02.2009 (Sobota) - Bal Przebierańców: "Goodbye Carnival", noc uwolnienia wyobraźni ! Zostaw swoją tożsamość w domu i zamień się na chwile w kogoś zupełnie innego. Ksiądz, Królewna, hydraulik, policjanci- w jednym klubie? Jedyna taka zwariowana noc w roku.

22.02.2009 (Niedziela) - Gastro Party- ... i wkońcu impreza dla Was: Barman po drugiej stronie baru, kucharz zrzucający czapke, 25 % zniżki na barze dla osób z branży gastronomicznej oraz ich przyjaciół!

28.02.2009 (Sobota) Glamour Nite- noc przepełniona modą. W świetle reflektorów w towarzystwie pięknych modelek, poczuj się jak na imprezie w Mediolanie, konkursy na MISS wśrod publiczności oraz wiele innych atrakcji !

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone