: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
28-01-2009 | Aviator - wysokie loty nowego klubu !

Hmm, wydawać by się mogło, że już wszystko w temacie wystroju klubów zostało powiedziane. Jak się okazuje - nic bardziej mylnego ! We wtorek zjawiliśmy się w nowym klubie Aviator na ul. Miszewskiego 12 w Gdańsku-Wrzeszczu, który zastąpił sławne Metro. Obiekt ten jest po kapitalnym remoncie i trzeba przyznać że robi równie kapitalne wrażenie ! Całość oparta jest w klimatach lotniczych - na głównym pokładzie stoi awionetka, która jest głównym miejscem dowodzenia dla DJ'a. Cały dancefloor pokryty jest bajecznie kolorowymi światłami, ściany zdobią m.in. malunki przedstawiające dźwigi stoczni gdańskiej. Nad barem dwa wielkie obracające się śmigła... 2 VIP Roomy odpowiednio dla 16 osób (tzw. First Class) i 5 osób (Captain's Lounge), business class area - loże 6 i 8 osobowe. Acha, przy każdej z loż znajdują się ekrany LCD na których wyświetlane są filmy we wiadomej tematyce oraz przyciski - nie musicie podchodzić do baru! Obsługa przyjdzie do Was sama!

Podsumowując: prawdziwy odlot !!!     

Nazwa lokalu z pewnością była zainspirowana filmem o tym samym tytule, którego akcja opowiada o życiu Howarda Hughesa, rozpoczyna się w latach 20-tych opowieścią o kręceniu wielkiej produkcji filmowej "Aniołowie Piekieł", podczas której dokonywano niezwykłych -jak na tamte czasy- akrobacji lotniczych i pionierskich rozwiązań w dziedzinie produkcji filmowej.

Zapraszamy Was serdecznie na weekendowe imprezy w klubie Aviator!

Już w Piątek odbędzie się impreza Dance Fever - gorączka piątkowej nocy. A w Sobotę Hity na czasie - wszystko w temacie! Startujemy o godz. 21:00!

Panie wchodzą za free ! Panowie 10 zł

Wstęp od 21 lat !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------
Klub Aviator
ul. Miszewskiego 12
Gdańsk-Wrzeszcz

-----------------------------------------------------------------------------------------

Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w tej informacji bez zgody Redakcji vortalu Nocny Gdańsk jest zabronione. Wszystkie zdjęcia są chronione prawem autorskim.

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone