: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
22-01-2009 | Kwadratowa - Prince Wanted !

Ramona Rey, Addicted To Rock, Robest

Impreza w ramach akcji "Prince Wanted!"

24 Stycznia 2009 (sobota)
godz. 18:00

Miejsce: Kwadratowa
Gdańsk, Siedlicka 4
Bilety: 20, ulgowy 10 zł

Ramona Rey swoją debiutancką płytę wydała 06.06.2006. Producentem i autorem muzyki jest Igor Czerniawski występujący pod pseudonimem Tel Arana. Autorką tekstów jest Ramona Rey. Teledysk do pierwszego singla "Zanim słońce wstanie" był dwukrotnie nominowany do Yach Film Festiwal ( kreacja aktorska i zdjęcia), natomiast sama piosenka - wyjątkowo nowatorska i świeża w brzmieniu - utrzymywała wysokie notowania na listach przebojów w rozgłośniach radiowych i telewizjach muzycznych. Kolejne single to "Pięknie jest" i "Jak to widzisz".W 2006 roku Ramona Rey wystąpiła na Festiwalu w Jarocinie w koncercie pt: "Paweł Kukiz i przyjaciele". W 2007 roku wzięła udział w projekcie Yugopolis, gdzie efektem współpracy czołowych artystów polskich była płyta pt "Słoneczna Strona Miasta", gdzie artystka spiewa piosenkę z własnym tekstem

"Omineło mnie"

Ramona Rey jest artystką niezależną. Odrzuciła propozycje firm fonograficznych by móc w pełni samodzielnie decydować o swojej twórczości. Posiada wyjątkowy i niepowtarzalny styl, który charakteryzuje się nowatorskim podejściem do pisania tekstów, ich interpretacji, niezwykłym sposobem frazowania, budowania rysunku rytmicznego oraz melodii. Ambicją twórców jest kreacja nowego stylu w muzyce i promocja nowo odkrytych walorów języka polskiego.

"RAMONA REY2"

19 stycznia to data oficjalnej premiery drugiego albumu Ramony Rey. Projekt powstał wspólnie z Tel Arana (Igor Czerniawski) - producentem i autorem muzyki. RR2 to wynik odważnych eksperymentów i chęci stworzenia muzyki, jakiej do tej pory nie było. Płyta (w całości polskojęzyczna) jest bardzo nowoczesna, klubowa i taneczna - elektroniczne brzmienie, techno i minimal techno w połączeniu ze śpiewem i tekstami Ramony. Jeden z utworów, jeszcze nie wydany oficjalnie - pt: "Lubię cię" został zremiksowany przez czołowego, uznanego na świecie przedstawiciela minimal-techno Ricarda Villalobosa, a utwór "Skarb" ukazał się w remiksie Tima Simenona z Bomb the Bass, który jest fanem Ramony i już zaprosił wokalistkę do wzięcia udziału w następnej płycie Bomb the Bass. Teledysk do pierwszego singla RR2 pt. "Skarb" został uhonorowany główną nagrodą na Yach Film Festiwal w kategorii - zdjęcia - Marek Dawid

Teledysk do nowego singla pt. "Znajdź i Weź" (reżyser Michael Maxxis, zdjęcia Michael Watson, montaz: Dave de Carlo) nakręcony w Los Angeles miał swoją premierę 24 grudnia 2008 na VIVA TV.

Ramona zaprezentuje na żywo swój album w najlepszych klubach w Polsce i w Europie. Pierwsze live-acty z muzyka z nowego albumu już się odbyły w listopadzie, następne bookingi są w trakcie realizacji.

ADDICTED TO ROCK

Zespół powstał w 2007 roku w Sopocie. Przez ten czas zagrał kilkadziesiąt koncertów,a we własnej sali prób w centrum Sopotu, działając metodą "prób i błędów", skonstruował sobie wokalistę. Wtedy również zespół określił swój styl. Dla słuchacza oznacza to dawkę silnie uzależniającego rockowego grania. Addicted to Rock umieją połączyæ rockowy pazur z postępującą przebojowością.I mają fajne krawaty. Każdy ich koncert to olbrzymia dawka pozytywnej energii nie pozwalającej słuchaczowi przejść obok Addicted to Rock obojętnie.

Więcej informacji, muzyka i fotografie:
www.myspace.com/atrpl

Kontakt: 602 552 400

Bartosz Rochowski - wokal
Bogusz Michalczewski - gitara
Dawid Hermann - gitara
Bartłomiej Perwejnis - bas
Tomasz Ostapowicz - perkusja

ROBEST

Za pseudonimem Robest kryje się Robert Binkowski, trójmiejski muzyk i manager. Robest jest odpowiedzialny za akcję "Prince Wanted!", która ma na celu pierwszy koncert legendarnego artysty Prince´a w Polsce. Do akcji przyłączyło się już wielu znanych muzyków i osób publicznych a Robest dostał nawet osobistego maila od samego Prince´a, który wyraził aprobację jego staraniom!

Ramona Rey, Dariusz Michalczewski i Hirek Wrona wspierają Robesta i użyczyli mu swojego wizerunku na cele promocji akcji. Razem z Ramoną Rey Robest wybiera się już niebawem do Los Angeles na spotkanie z Prince´em, na którym zamierza przedstawić pomysł nietylko koncertu Księcia w kraju, ale i uczestniczenia Prince´a w supeprodukcji muzyczno- teledyskowej z udziałem polskich artystów.

Wspólnie z wokalistkami Krystyną Durys i Hanią Woźniak Robest zaprezentuje piosenki Prince´a jak i piosenkę akcyjną "Prince Wanted!", która została specjalnie skomponowana na cele akcji.

Wstęp do klubu mają wyłącznie osoby pełnoletnie za okazaniem legitymacji studenckiej lub dowodu tożsamości ze zdjęciem.

Dodatkowe informacje: http://www.kwadratowa.pl

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone