: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
20-01-2009 | Dla zakochanych w "Transie" :)

Jesteś zakochany w Trance ? A może jesteś w miłosnym transie ? Jeśli tak to oficjalna kompilacja szóstej edycji festiwalu Trance Xplosion, która w lutym trafi do sklepów jest właśnie dla Ciebie.

"Trance Xplosion - zakochani w transie" to dwupłytowe wydawnictwo zawierające utwory największych światowych i polskich gwiazd muzyki klubowej połączone w doskonały mix przez  zespół Second Mind . Miłą niespodzianką będą zdjęcia "zakochanych" umieszczone w poligrafii wydawnictwa - sprawdź czy jest tam wasze zdjęcie :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Album zawierać będzie min. utwory Markusa Schulza, Seana Tyasa, Dobenbecka, Tiddeya oraz nowy singiel Armina van Buurena "Unforgivable"... Znajdziemy tu również hymn festiwalu "Scr5am" skomponowany przez Second Mind.

Kompilacja ta to nie tylko pozycja obowiązkowa dla każdego z kilku tysięcy gości, którzy pojawią się w 14 lutego w Poznaniu, ale również doskonały album dla wszystkich zakochanych (i nie tylko), którzy cenią sobie taneczne rytmy i świetną zabawę.

Ekipa Nocnych Vortali
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone