: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
07-01-2009 | Strzeż się przystojniaka (?)

We wtorkowym wydaniu „Miasta kobiet” na TVN Style (06.01.2009) zapodano program „Strzeż się przystojniaka!”, w którym m.in. jako gość wystąpił znany większości gdańskich (i nie tylko) imprezowiczek, były manago gdańskiej Sody Cafe - Łukasz Wiewiórski. Łukasz znany jest także szerszemu gronu jako Ken z 3 edycji Big Brothera – bohater m.in. „gorącej kąpieli” w jacuzzi z Frytką :)

Kolejni zaproszeni do programu przystojniacy to przyjaciel Łukasza – Andrzej Bizoń (model), Patryk Bucholc (model) i Mariusz Połeć.

Co o chłopcach w większym skrócie:

Łukasz: jako nastolatek miał kompleksy; twierdzi że podrywa tylko wolne kobiety; nie lubi zbyt pewnych siebie kobiet – woli szare myszki które w jego ramionach rozkwitają; ceni kobiece wnętrze.

Andrzej: stara się żyć miłością; jego atut fizyczny to duże przyrodzenie; wyznał że ponad rok żyje w celibacie – uwaga dziewczęta: czeka na właściwą partnerkę :); preferuje kobiece rysy, długie włosy.

Mariusz: nie wyobraża sobie życia bez kobiet -mieszkanie dzieli z trzema dziewczynami; jako nastolatek nie miał powodzenia wśród dziewczyn i teraz też nie odczuwa dużego zainteresowania ze strony płci pięknej; potrafi wytrzymać w stałym związku z jedną dziewczyną i obecnie w takim przebywa.

Patryk: ustabilizuje się dopiero jak skończy z modelingiem.

Podsuma z programu: nie ma potrzeby strzec się przed przystojniakami to bardziej oni strzegą się przed kobietami :)

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone