: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
12-12-2008 | Patio - polisz strajk koms bak !

Gdański klub PATIO zaprasza na POLISZ STRAJK 2 w Piątek 12-go Listopada - w noc poprzedzającą słynne przemówienie Wrony.

Czyli wieczór wyłącznie z polską muzyką!!!

Wszyscy - czy młodzi, czy starzy – znamy słynne przemówienie gen. Jaruzelskiego, wygłoszone w pamiętny niedzielny poranek 13 grudnia. Niektórym z nas utkwił ten obraz w pamięci, gdy jako maluchy zasiadaliśmy do Teleranka. Młodsi mogą, co najwyżej kojarzyć Stan Wojenny z filmów dokumentalnych oraz wspominek emitowanych podczas rocznicowych programów telewizyjnych. Jedno jest pewne: nikomu temat ten nie jest obcy.

A pamiętacie może manifest songi lat 80-tych: piosenki Jacka Karczmarskiego, Gintrowskiego, Ciechowskiego, Brygady Kryzys, czy Perfectu? Czy kojarzycie buntownicze zespoły, które zasłynęły później na Jarocińskim festiwalu; falę polskiego punk rocka i hard rocka? Ten bunt przetrwał do dziś. Niektórzy z sentymentem patrzą wstecz, inni sięgają po muzykę nowych formacji rockowych – stanowiących coraz częściej alternatywę dla telewizyjnej papki, która bombarduje nas każdego dnia.
Podobne - alternatywne klimaty chcielibyśmy Wam zaprezentować w ten niezwykły wieczór. Szykuje się impreza z dużą dawką naprawdę dobrej polskiej muzy – czasem w stylu retro a czasem w duchu nowych czasów.

Zachęcamy do uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu w niegdysiejszej stolicy polskiego rocka – w Gdańsku. A gdzie dokładniej? W klubie Patio, nieopodal historycznej i jakże ważnej w tym wszystkim Stoczni Gdańskiej.

Zapraszamy !!!

WSTĘP 5 zł

-----------------------------------------------------------------------------------------

Klub PATIO
ul. Dyrekcyjna 2/4 (za Zieleniakiem)
Gdańsk-Centrum

p.s. Promocyjny plakat imprezy znajduje się w naszej fotogalerii !!!

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone