: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
27-10-2008 | Ewan - blues-rockowy zawrót głowy !

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Ostatnia Sobota w Ewanie to nietuzinkowa dawka muzyki z gatunku blues&rock. Swoje 5 minut (przysłowiowe, ponieważ występ trwał godzinę) na muzycznej scenie Kabaretu miała formacja ALTERA PARS, grająca utwory m.in. takich wykonawców jak: M.Waters, L.Hooker, J.Hendrix, Pink Floyd, The Doors, Cream, 10 Years After itd... Ale zespół ALTERA PARS to nie tylko covery - w swoim dorobku mają także własne utwory utrzymane w konwencji blues-rocka. Sądząc po owacjach zebranych w sobotni wieczór gości, występ ALETRA PARS zrobił na wszystkich wrażenie.

Część muzyczna Ewanu to tylko jedna z kilku... Ta noc należała także do zmysłowych tancerek Kabaretu, które wzbudzały wśród gości nie mniejsze emocje jak te podczas występu zespołu...

Zresztą zobaczcie naszą fotogalerię i oceńcie sami !

I na koniec ważna informacja: Kabaret Ewan dnia 1-go Listopada (Sobota) jest ZAMKNIĘTY ! Na kolejną imprezę tematyczną zaprasza 8-go Listopada - gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół Chris & Elvis. Jest to kwartet złożony z muzyków scen trójmiejskich. Specjalizuje się on w anglojęzycznych standardach muzyki rock'n'rollowej minionego czterdzistolecia. Repertuar grupy to utwory: E.Presleya, Ch. Berry, CCR, B. Adamsa, B.Idola, INXS, Guns'Roses, L.Kravitza, R.Williamsa oraz innych znanych i lubianych wykonawców.

Po koncercie czekać będzie na Was gorące show w wykonaniu tencerek Kabaretu - co ok. 20 minut nowa dziewczyna i nowe doznania których DŁUUUUGO nie zapomnicie ! :)

-----------------------------------------------------------------------------------------

KONCERT CHRIS & ELVIS
08.11.2008 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28

Wstęp 20 zł

Walker
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone